Loading...

części elementy chwyt front kolba lufa komora przycisk vsr asg m4 ak

1.00PLN

UżywanyRzeszówPodkarpackie2021-01-13 - 2021-03-12Seller: tercz

Witam mam do sprzedania elementy przedstawione na zdjęciu
1. Front/okładziny M4S1, tan - 30 zł
2. Kolba M4, tan - 20 zł
3. Kompletny Front/okładziny z muszką oraz delta ringiem  - 40 zł
4. Nowa lufa zewnętrzna 10,5 cala (ok. 26,5 cm) - 40 zł
5. Lufy wewnętrzne (225mm, 240mm, 247mm, 256mm, 363mm) - 10 zł/szt
6. Lufa prometheus 6.03 280mm +komora VFC +gumka tru-hop +dystanser omega lm - 170 zł
7. Chwyt pistoletowy M4 G&P - 10 zł
8. Chwyt skośny - 10 zł
9. Szyna ris - 5 zł
10. Uchwyt zawieszenia M4 - 10 zł
11. Uchwyt zawieszenia - 5 zł/szt
12. Komora hop up AK - 10 zł
13. Bolt catch Retro Arms - 15
14. Składana metalowa szczerbinka -  20 zł
15. Nowy Killflash z gwintem 39,7mm - 30 zł
16. Nowy przycisk żelowy do latarki - 20 zł
17. Nowy przycisk żelowy do puszki peq - SPRZEDANE
18. gumowe okładziny ris - 10 zł
19. Komora hop-up PDI do VSR 10 - 100 zł

W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Gallery
Delivery option
Contact seller.
Payment option
Contact seller.
Show all user's offers

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...