Loading...

M14 Cyma CM.032 500 fps Mosfet Perun AB

500.00PLN

UżywanyBrodnicaKujawsko-pomorskie2021-01-14 - 2021-01-31Seller: colin3

Replika M14 model Cm032 z lufą 650mm 6.03, nowe okablowanie i Mosfet Perun AB.

Więcej zdjęć:
https://drive.google.com/drive/folders/1KCGojenJw3WxNcUkag6ypuCccORwe_fK?usp=sharing

Replika tuningowana i zamontowane m.in nowe części:
- łożyska nowe Cyma,
- zębatki nowe Cyma,
- antireversal cyma,
- stockowy cylinder,
- głowica stock Cyma,
- dysza stock Cyma,
- prowadnica dyszy Cyma,
- sprężyna M140 High Performance [AimTop] (replika osiąga 500 fps),
- prowadnica sprężyny łożyskowana,
- tłok z głowicą Cyma 15 stalowych zębów nowy.
- okablowanie niskooporowe z Mosfetem Perun AB + ochrona baterii (wł/wył).
- lufa PPS 650mm 6.03,
- gumka (Guarder czarna chociaż nie pamiętam czy tej firmy dokładnie)
- tłumik oraz w zestawie otwarte przyrządy celownicze
- mocny silnik neodymowy (czerwony tył) Cyma.
- zamontowana szyna RIS na montaż bipodu (można zdemontować szynę i wkręcić "bączek" do innego montażu bipodu).
- szyna montażowa na lunetę.
W zestawie chest rig i 4 magazynki "deep fire".
Zapraszam do zakupu.

Gallery
Delivery option
  • Poczta Polska: 25.00zł
  • Kurier: 20.00zł
Payment option
  • Przelew
  • Z góry
Show all user's offers

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...