Loading...

Karabin ASG według twojego projektu

800.00PLN

NowyPoznańWielkopolskie2021-02-04 - 2021-04-04Seller: PISARZ2k20

Jeśli marzy ci się karabin ASG, jakiego nikt jeszcze nie ma, stylizowany i wykonany specjalnie pod twoje wymagania, to dobrze trafiłeś!

Witaj! Jestem młodym miłośnikiem ASG i posiadam całkiem spore umiejętności manualno-twórcze. Co za tym idzie spod mojej ręki wyszło już kilka specjalnie stylizowanych karabinów ASG wykonanych w oparciu o różne projekty.

Postanowiłem jednak nie zatrzymywać tych umiejętności tylko dla siebie i podzielić się nimi z innymi fanami ASG, którzy również, jak ja marzą o karabinach dostosowanych do ich wymagań taktycznych.

Obiektem aukcji jest ręcznie wykonany karabin ASG według spersonalizowanego projektu tworzonego przeze mnie wspólnie z klientem.

Karabiny tworzę w oparciu o dostępne na rynku oryginalne części dedykowane do replik ASG. Używam dobrze sprawujących się mechanizmów wykorzystywanych w profesjonalnych replikach, bazując na gearboxach v2 lub v3 w zależności od preferencji osoby zamawiającej projekt.

Jedynymi ograniczeniami przy tworzeniu repliki jest kreatywność klienta przy projektowaniu karabinu, oraz internetowa dostępność części z wysyłką nieprzekraczającą 10 dni.

W projekcie więc mogę uwzględnić każdy rodzaj frontów, kolb, tłumików, dodatków taktycznych oraz części wewnętrznych: systemów podkręcania kulek, mosfetów, luf, tłoków itd, o ile czas ich dostawy nie przekracza 10 dni. Natomiast wszystkie części drewniane jak np stylizowana kolba, części body itp zostają przeze mnie ręcznie wykonane specjalnie pod projekt klienta.

 

Brzmi bardzo dobrze, no nie? Pytanie tylko jak to wygląda w praktyce?

Już śpieszę z odpowiedzią.

Proces powstawania takiego karabinu to tylko sześć kroków!

 

1) Zadzwoń do mnie

Jeśli klientowi spodoba się oferta, kontaktuje się on ze mną na podany w ogłoszeniu numer telefonu.

2) Opisz jak najdokładniej swój pomysł na karabin

Przeprowadzamy rozmowę wstępną w oparciu o którą podaję oszacowaną cenę materiałów potrzebnych do wykonania repliki. (Cena końcowa może się różnić, gdyż wszystko zależy od dostępności materiałów) oraz szkicuję pierwszy projekt „poglądowy” który tego samego dnia wysyłam do wglądu klientowi.

3) Dogadanie szczegółów

Kolejna rozmowa odbywa się następnego dnia. Podczas niej, jeśli projekt zostanie zaakceptowany przez klienta, ustalamy pozostałe szczegóły. Podaję informacje dotyczące dokładnej ceny i przybliżonego czasu wykonania w dniach. klient płaci pierwszą ratę – 50% ceny wyjściowej, a ja zaczynam zbierać materiały potrzebne do wykonania karabinu. Jeszcze tego samego dnia tworzę dokładny projekt w skali 1x1 i odsyłam jego zdjęcie klientowi (projekt nie podlega już wtedy zmianom jest jedynie informacją jak dokładnie będzie wyglądać karabin).

4) Zamawiam potrzebne materiały

Po 7-10 dniach od dogadania projektu wysyłam informację o skompletowaniu potrzebnych części i zabieram się za konstruowanie karabinu.

5) Konstruuję karabin według projektu

W przeciągu następnych tygodni, najczęściej mieszcząc się między 2 a 4 tygodniami (14 – 28 dni) składam replikę, na bieżąco informując klienta o postępach w procesie jej tworzenia.

6) Wysyłam gotowy karabin!

Po 3 – 5 tygodniach od złożenia zamówienia projekt jest gotowy i po opłaceniu drugiej raty, zostaje wysłany klientowi.

 

Ile to kosztuje?

Cena jest kwestią mocno ruchomą i zależy od kosztów materiałów użytych przy konstruowaniu projektu jak i jego złożoności. Projekt prostszy do wykonania zajmie mi mniej czasu przez co również cena będzie niższa. Zostanie ona podana w czasie drugiej rozmowy, lecz można ją również w prosty sposób obliczyć gdyż jest to (~ cena materiałów/10) x (czas przewidziany na wykonanie projektu w dniach, podany podczas drugiej rozmowy z klientem)

Np.

Cena materiałów = 420 zł    Czas wykonania projektu = 18 dni    Cena karabinu (420/10) x 18 = 756 zł

Cena materiałów = 780 zł    Czas wykonania projektu = 21 dni    Cena karabinu (780/10) x 21 = 1683 zł

Itp...

 

Co to za karabin na zdjęciu?

Zdjęcia w ogłoszeniu są poglądowe. Przedstawiają jeden z wykonanych przeze mnie karabinów, model BG-23 stworzony w oparciu o projekt z książki STREFA. W jego konstrukcji zostały użyte części od 3 replik (front od M4) (front od p90) (body i części wewnętrzne od ak) dodatkowo na potrzeby projektu stworzyłem drewniane kolbo-body, które pomalowałem i polakierowałem na wysoki połysk. Części metalowe zostały lekko przetarte i postarzone, co dodało postapokaliptycznego wyglądu karabinowi. Dodatkowo pod palcem w chwycie przednim zamontowałem przycisk włączający ukrytą we froncie od M4 diodę LED.

Tak prezentuje się mój projekt. Masz pomysł na swój niepowtarzalny karabin? Skontaktuj się ze mną, stwórz wraz ze mną projekt, a za kilka tygodni będziesz cieszył się wymarzonym sprzętem ASG

Zapraszam do kontaktu

Z chęcią odpowiem na pytania

Wiktor Pisarz Tel: 503 542 300

Gallery
Delivery option
  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Poczta Polska: 35.00zł
  • Kurier: 35.00zł
Payment option
  • Gotówka
  • Przelew
  • Z góry
Show all user's offers

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...