Loading...

AK-105 E&L tuning

1850.00PLN

UżywanyWarszawaMazowieckie2021-02-22 - 2021-04-03Seller: Dymian98

Mam do zaoferowania replikę AK-105 firmy E&L, generacji drugiej. Replika tuningowana na markowych częściach i dopieszczana zewnętrznie. Części stalowe były smarowane Brunoxem Lub&Cor.

Usunięte zostały wszystkie luzy, tj. na zatrzasku kolby, na froncie oraz chwycie pistoletowym. Wszystko siedzi szytwno. W środku siedzą:

- lufa precyzyjna Poseidon Air Cushion 407mm

- zflatowana gumka hop up czarna Systema

- dystanser Prometheus Flat niebieski

- komora Retro Arms New Gen

- popychacz dyszy SHS

- dysza SHS 20.7mm podwójnie uszczelniona

- cylinder Typ 0 Lonex

- głowica cylindra podwójnie uszczelniona Lonex

- tłok full metal zęby SHS

- głowica tłoka POM Lonex

- sprężyna główna M120 SHS

- mosfet Gate NanoAAB z Aktywnym Hamulcem

Z zewnątrz:

- front keymod kopia Troy VS-25 od 5KU, modyfikowany aby podszedł do E&L bez luzów

- selektor Retro Arms typ A

- prowadnica kolby M4 z adapterem własnej roboty, monolit nie do zniszczenia

- kopia kolby Magpul CTR

- chwyt pistoletowy kopia US Palm

- chwyt przedni kopia Magpul RVG z oznaczeniami

Części takie jak komora i cała pneumatyka są praktycznie nowe, zaliczyły jedną strzelankę. Świetna szczelność, pneumatyka strzykawka na każdej pozycji dyszy. Zębatki podkładowane, AOE poprawione. Zestaw zawiera:

- replika

- szyna na jaskółczy ogon kopia ZenitCo B13 z oznaczeniami od Asury Dynamics

- oryginalna pełna kolba składana E&L

- oryginalne łoże plastikowe E&L

- 5 magazynków low-cap Tornado (wymiary zgodne z magazynkami od palnego, jeden z nich stylizowany na bakelit)

- 2 magazynki mid-cap E&L

- 3 magazynki low-cap firmy MAG (wymiary zgodne z magazynkami od palnego, stylizowane na bakelit)

Możliwość obejrzenia, przestrzelania, odbioru osobistego na terenie Sulejówka, k. Warszawy. Cena jaka mnie interesuje to 1850zł z wliczoną wysyłką DPD/InPost. Po więcej informacji zapraszam do wiadomości przez olx :)

https://m.olx.pl/oferta/ak-105-e-l-mocny-tuning-ak-rosja-asg-fsb-CID767-IDIEA4f.html

Gallery
Delivery option
  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Kurier: 0.00zł
Payment option
  • Gotówka
  • Przelew
Show all user's offers

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...