Loading...

Części AK74 CM.040 i CM.048 Cyma

300.00PLN

UżywanyKRAKÓWMałopolskie2021-02-23 - 2021-04-23Seller: Oseiii

Mam na sprzedaż części i akcesoria do replik ASG

Części pochodzą z rozbiórki repliki CM.040 i CM.048 firmy CYMA

System montażowy - VFC

STAN JAK NA ZDJĘCIACH

1. Aluminiowa komora HU + Lufa 500mm - 30zł
2. Wycior - 15zł
3. Lufa zewnętrzna (Gwint w stanie idealnym) - 50zł
4. Korpus pod składaną kolbę - 75zł
5. Kolba z pinem montażowym - 45zł
6. Zestaw drewnianych okładzin z rurą gazową CM.048 - SPRZEDANE
7. Tłumik płomienia z adapterem - 30zł
8. Sanki komory HU - 10zł
9. Klocek "L" - 12zł
10. Obsada łoża z ryglem - 25zł
11. Zestaw rury gazowej z obsadą - 25zł
12. Zestaw plastikowych okładzin łoża przedniego - 30zł
13. Pokrywa komory zamkowej - 25zł
14. Podstawa muszki z pinami - 40zł
15. Przewód skośny / kolanko gazowe - 15zł
16. Podstawa szczerbinki - 25zł
17. Pin główny Lufa zewnętrzna - korpus - 10zł
18. Śruba selektora ognia - 5zł
19. Dźwignia selektora ognia - 5zł
20. Szczerbinka - 20zł
21. Sprężyna pod szczerbinkę - 12ł
22. Chwyt pistoletowy - 12zł
23. Zestaw zębatek selektora ognia - 15zł
24. Gearbox (Przebieg 3000bb, nie zerwana plomba, stan idealny) - 165zł

Gallery
Delivery option
Contact seller.
Payment option
Contact seller.
Show all user's offers

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...