Loading...

VSR 10 JG Prometheus + Bart_a + Poldeck. Wymienię na scar H gbb, L85 gbb,Mp7 gbb ew. Kar98k

111111.00PLN

UżywanyWarszawaMazowieckie2021-03-24 - 2021-04-15Seller: kacper111

Długo się nad tym zastanawiałem ale w końcu się przemogłem. 
Mam vsr10 jg z pierwszymi częściami jakie Bart_a w ogóle zrobił- taki rodzynek, egzemplarz "prototypowy" :)
Części od Bart_a:
Stalowy zespół spustowy
Stalowa prowadnica sprężyny
Stalowy cylinder
Stalowy tłok z głowicą robiącą poduszkę powietrzną
Teflonowa prowadnica cylindra w korpusie 

Lufa to stary dobry promyk 6.03 (chyba 460mm) przerobiony pod vsr. 
Składaniem repliki jak i przerabianiem lufy zajął się Poldeck (Wszystkie moje repliki u niego robiłem- można powiedzieć, że to taka tutejsza forumowa legenda :) )
Replika ma zainstalowaną od 7 lat sprężynę M165 (nie pamiętam jakiej firmy) Kiedyś generowała 670fps, obecnie prędkość wylotowa to okolice 640fps. 
W zeszłym roku wysłałem ją na przegląd do ASGREVOLUTION w Łodzi (Jako, że Poldeck od kilku lat już nie serwisuje replik, to polecił mi właśnie to miejsce) Zapłaciłem 330pln za pełen przegląd i smarowanie. (nabywcy dołączę papiery.
Przebieg repliki w moich rękach to jakieś 5tys, kulek.

W replice nie ma osłony spustu, łoże nie jest od jg, a od cymy- kiedyś oprałem ją o jakieś drzewo, zsunęła się i przewróciła co zaowocowało pęknięciem stopu ryżu i bambusa. Kupiłem łoże od Cymy (jest pomalowane w kolorze oliwkowo-zielonym) i jest ok.
Replika jest w moich rękach od ok. 7 lat. Przebieg jest niewielki z uwagi na to, że posiadam jeszcze kilka innych replik i tę brałem jak mi się zachciało biegać latem po lesie w ghillie :D

Zasięg na kulkach Geoffs 0.48 to ok. 95-100m, przy strzałach lobem, udało mi się trafić z odległości ok. 115m ;)

Zachęcam do osobistych oględzin repliki w Warszawie.

Interesuje mnie tylko wymiana za repliki gazowe Scara H lub L85, mp7 TM ew. Kara 98k bez łuskowego w wersji z lunetą i drewnem. (dopłata z mojej strony wchodzi w grę) 
W zestawie jest luneta 3-9x50 widoczna na zdjęciu.

Zainteresownym podeślę zdjęcia repliki na maila. 

W poście zdjęcie zamaskowanej repliki sprzed 6 lat.

Gallery
Delivery option
  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Kurier: 0.00zł
Payment option
Contact seller.
Show all user's offers

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...