Loading...

LCT LCK-16 Replika karabinu maszynowego

1699.00PLN

UżywanyGłogówDolnośląskie2021-04-07 - 2021-05-30Seller: KodeX

Uwaga, z uwagi na pytania sprzedam po niższej cenie:

Replika w stanie (prawie stock)
Lufa lct, gumka hopup - stock
Silnik stock
Gearbox zostaje po tuningu na częściach shs (pneumatyka)
1699zł

Replika taka jak jest teraz poskładana, czyli:
lufa precyzyjna prometheus+flathop
silnik high torque tornado f1
mosfet asr gate
1999zł

Witam,
Z wielkim smutkiem i żalem muszę pożegnać się ze swoją zabawką.
Jest to replika karabinu maszynowego LCK-16 ze stajni LCT.
Replika w stanie bdb+, została poddana modyfikacjom:

Kulki lecą jak po sznurku, flat robi robotę, moc 490fps na kulkach 0,2g.

Następny właściciel na pewno będzie zadowolony.

Rozważę zamianę na AK-105 w podobnym stanie (stock lub zewnętrznie z zenitami)
Żadnych ulepów.

Akcesoria widoczne na zdjęciach nie są na sprzedaż.

Skład zestawu:
Oryginalne pudło, papiery.
Replika + magazynek drum.

Z uwagi na pracę w systemie zminowym proszę o zostawienie wiadomości na SMS lub olx, na wszystkie pytania chętnie odpowiem.

Zapraszam do przestrzelenia na żywo/odbiór osobisty.

Gallery
Delivery option
  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Poczta Polska: 0.00zł
Payment option
  • Gotówka
  • Przelew
  • Za pobraniem
Show all user's offers
Skomentuj ogłoszenie

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...