Loading...

ładownice khaki mjk eagle flye g&p

999.00PLN

UżywanyWrocławDolnośląskie2021-04-07 - 2021-06-07Seller: Fanatic

Hej wystawiam resztki sprzętu pod reko stylizacje sealsów.

Nakolanniki Alta czarne 40zl SPRZEDANE

Ładownice m60 z czarnymi klamrami 80-100zl reprodukcje

Kydexy 40zl sztuka

Ładownice g&p na 2 magi m4 30zl/szt została jedna sztuka

Ładownice flyye na 4 magi 40zl

Sflcs na 4 magi 60zl

Mlcs na 4 magi mocno używany 60zl

Ładownice na granat dymny 35zl flyye

Ładownica na fraga 49zl reprodukcja

Panel udowy czarny reprodukcja na 4 magazynki m4 60zl

Eagle MLCS ładownica na 2 granaty 40mm 80zl

Ładownica na granat 40mm 40zl/szt producent nie znany.

Eagle ładownica na latarkę/magazynek pistoletowy 60zl SPRZEDANE

Pionowy montaż ris wilcox  60zł w gratisie Aimpoint g&p działa ale pokrętło jest zamienione na przycisk

Granaty pallady 3szt 180zl - SPRZEDANE

Druk 3D CVL 60zl SPRZEDANE

Przyrządy celownicze z oznaczeniami A2 60zl

Gallery
Delivery option
Contact seller.
Payment option
  • Gotówka
  • Przelew
  • Za pobraniem
  • Z góry
Show all user's offers
Skomentuj ogłoszenie

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...