Loading...

AK AKs74n Double Bell na gwarancji

650.00PLN

UżywanyPoznańWielkopolskie2021-04-08 - 2021-05-08Seller: Koqut

Dzień dobry,
Sprzedam replikę karabinka AKs74n produkcji Double Bell. Replika typu AEG, zakupiona dokładnie 18 lutego br. u Krakmanów, objęta 12 miesięczną gwarancją. W środku pełen stock, przebieg ok. 2000, strzelane wyłącznie z G&G. Zakupiona na potrzeby projektu, którego prawdopodobnie nigdy nie zrealizuję - dlatego nie trzymam i sprzedaję. Do "fabrycznego" zestawu dorzucam magazynek mid-cap lct w śliwce, baterię Electro River 1200 mAh, 7,4 V pasującą pod pokrywę i czarne zawieszenie dwupunktowe SA. Całość wysyłam w oryginalnym kartonie, za pośrednictwem wybranego kuriera. Płatność wyłącznie z góry, ew. gotówka przy odbiorze osobistym (Warszawa, Poznań, Wapno).
Chętnie odpowiem na wszelkie pytania pod numerem telefonu 694186030.
Link do OLX: https://www.olx.pl/d/oferta/asg-ak-aks74n-double-bell-na-gwarancji-CID767-IDJm3OI.html

Gallery
Delivery option
  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Kurier: 20.00zł
Payment option
  • Gotówka
  • Przelew
  • Z góry
Show all user's offers
Skomentuj ogłoszenie

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...