Loading...

M14 CM.032 + 3 magazynki, ładownica i szyna montażowa

650.00PLN

UżywanyZalasewoWielkopolskie2021-06-10 - 2021-07-27Seller: PanKaiser

Dzień dobry, na sprzedaż leci replika karabinu M14 firmy CYMA, o oznaczeniu CM.032.
Replika jest w bardzo dobrym stanie, używana była bardzo sporadycznie. 
Nie była w żadnym stopniu modyfikowana, naprawiana, nie posiada też żadnych usterek. Całość działa bardzo sprawnie, na życzenie mogę wysłać film ze sprawowania się repliki. Ogółem żadnych problemów z nią nie doświadczyłem.
W zestawie znajdują się
 - Replika
 - 1x magazynek High-cap, firmy CYMA
 - 3x magazynki Mid-cap, firmy CYMA
 - ładownica potrójna na magazynki, mocowana na pas, bądź w systemie molle
 - szyba montażowa dedykowana do replik typu M14, wraz ze wszystkimi akcesoriami i narzędziami wymaganymi do jej montażu, firmy CYMA
 - bateria fabryczna, otrzymana wraz z repliką
 - fabryczna ładowarka sieciowa, otrzymana wraz z repliką
 - fabryczny pas nośny do repliki, otrzymany wraz z nią
 - komplet dokumentów, otrzymanych wraz z repliką
 - fabryczny pochłaniacz wilgoci, otrzymany wraz z repliką
UWAGA. WIDOCZNY NA ZDJĘCIU KOLIMATOR NIE JEST NA SPRZEDAŻ, NIE JEST TEŻ CZĘSCIĄ ZESTAWU. JEGO OBECNOŚĆ SŁUŻY WYŁĄCZNIE DEMONSTRACJI SZYNY MONTAŻOWEJ.
Replika zapakowana jest w oryginalne pudełko. 
W razie pytań chętnie odpowiem.
Dopuszczam możliwość negocjacji, ale nie chciałbym opuszczać jakoś dużo, zbieram na inną replikę, MP-18 mianowicie.

Gallery
Delivery option
Contact seller.
Payment option
  • Przelew
Show all user's offers
Skomentuj ogłoszenie

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...