Loading...

Mix korzyści - niskie ceny :)

1.00PLN

UżywanyGdanskPomorskie2021-07-21 - 2021-08-21Seller: Styp

3. Gogle Bolle bez szybki, stan dobry + ,trochę zmechacenia na pasku - 10zł

8. Ładownica na shellsy do strzelby - polimerowa - stan bdb - 5zł

9.Chwyt pistoletowy do ak47 produkcji cymy, nówka brak opakowania - 10zł

10. 3x hi cap do eMki, działające stan ok, szary wygląda najlepiej , cena za wszystki trzy w zestawie -15zł

13.mały tłumik dzwięku z gwintami na obu stronach tłumika dł. srednica - 15zł

14. Kolba do m4 old gen produkcji Jg, stan dobry nic nie połamane - 15zł

15. chwyt transportowy, produkcji Specna Arms, posiada fabryczną niedoróbkę w postaci braku frezu od wewnętrznej strony miejsca gdzie przylega do grzbietu body - 5zł

17. 6x magazynek mid -cap na 140bb do ak produkcji E&L, stan dobry , dwa mają ułamane zaczepy blokujące i z niektórych lubią wysuwać się piny mocujące zaczep magazynka- 40zł

20. 5x osłona na szyny ris, jedna produckji Classic Army pomalowana sprejem, 2 nowe produkcji daytac i dwie nieznane - 20zł za komplet

21. Kabura uniwersalna produkcji FMA w coytcie z zaczepem do systemu molle , nowa- 30zł

 

 

 

 

 

 

Gallery
Delivery option
  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Kurier: 20.00zł
  • Paczkomat: 15.00zł
Payment option
  • Gotówka
  • Za pobraniem
  • Z góry
Show all user's offers
Skomentuj ogłoszenie

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...