Loading...

[S] Stalowe custom zębatki CNC do NGRS 18:1

240.00PLN

UżywanyŁódźŁódzkie2021-07-22 - 2021-08-05Seller: gratek

Do sprzedania set stalowych, robionych na zamówienie czeskich zębów do Marui NGRS (recoil, next-gen), przełożenie 18:1. Jest to pełne CNC, nie tylko obróbka jak u większości (/wszystkich) producentów. Legenda głosi, że są niezniszczalne :-) Sporo osób stawia je wyżej niż Siegeteki (osobiście do nich nich nie należę :D). Cena u Czecha to 1700kc +300kw czyli z przewalutowaniem ~350 zeta. U mnie przelatały 1200 cykli (stan z Titana), wszystko na testach i ustawianiu. Założony delayer Retro. Z tego co mówił Czech wzorem był set bodajże od Army Force,czy jakoś tak. Sector i spur w stanie idealnym, na bevelu widać jakieś minimalne ślady, ale nie są to uszczerbki, etc. Ciągnęły m120 na 7.4. Bez nawijania makaronu - sprzedaję, bo w temacie replik jestem pedantem, a wybitnie nie podoba mi się ich kultura pracy.  Do ceny należy doliczyć 13zł za paczkomat.

Odbiór w Łodzi lub Paczkomat.
Nie wysyłam za pobraniem.

Gallery
Delivery option
  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Paczkomat: 13.00zł
Payment option
  • Gotówka
  • Przelew
  • Z góry
Show all user's offers

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...