Loading...

[S] !BCM! G&G FIREHAWK, KORPUS TROY, KOLIMATOR WALTHER COMPETITION 3, 3 MAGI

1.00PLN

UżywanyLublinLubelskie2021-09-14 - 2021-09-25Seller: PeterPiper86

Witam,

Mam na sprzedaż replikę G&G Firehawk po tuningu wewnętrznym i zewnętrznym.

W zestawie:
- replika
- kolimator Walther Competition 3
- 3 magazynki z tworzywa (low/mid cap)
- ładownica akumulatorowa na kolbę
- uchwyt Go Pro z montażem na RIS
- szybkoładowarka do kulek

W replice swego czasu wymienione zostało niemal wszystko, został jedynie szkielet gearboxa, komora hop-up oraz lufa wewnętrzna.
Korpus zmieniony na full metal kopię Troy wraz z metalowymi przyrządami celowniczymi (również Troy).
Niestety nie pamiętam konkretnych części, które zostały wymienione, lecz nie żałowałem wówczas pieniędzy i co serwisant zalecił, to brałem.
Kolba to kopia Magpula z dorobionym otworem na przepuszczenie kabli z prowadnicy zakończonych wtyczką T-Connect.
Chwyt pistoletowy - również kopia Magpula.

Lufa wewnętrzna, jak wspominałem, jest stockowa, ponieważ sprzęt był robiony pod CQB i jak na te warunki sprawowała się świetnie.
Lufa zewnętrzna zakończona długim, perforowanym tłumikiem płomienia z nałożonym kompensatorem CAGE.

Rączka przeładowania powiększona, obustronna typu Butterfly (chodzi nieco opornie).
Nie domyka się klapka wyrzutnika łusek.

Na górnej szynie oprócz przyrządów mechanicznych założony kolimator Walther Competition 3.
Szybka idealnie przeźroczysta, punkt celowniczy dobrze widoczny, z regulacją pion/poziom oraz dwoma stopniami jasności.
Zasilany baterią CR2032 (obecnie założona nowa).

Niestety replika na chwilę obecną nie działa. Możliwe, że jest to kwestia wymiany jednej części lub przestawienia zębatek, ale nie mam możliwości ani tym bardziej środków, by wysłać ją na serwis.

Dlatego wystawiam od 1 zł., bez ceny minimalnej, bez możliwości zwrotu.

Może się okazać, że ktoś małym kosztem zyska bardzo poręczny sprzęt do walk w budynkach.

Więcej zdjęć na stronie aukcji:

https://allegro.pl/oferta/bcm-gg-firehawk-troy-3xmag-kolimator-walther-11153919858

Gallery
Delivery option
  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Poczta Polska: 20.00zł
Payment option
  • Gotówka
  • Przelew
Show all user's offers
Skomentuj ogłoszenie

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...