Loading...

Części M4 M16 AR15 Boyi

250.00PLN

UżywanyKRAKÓWMałopolskie2021-09-15 - 2021-11-15Seller: Oseiii

Mam na sprzedaż części i akcesoria do replik ASG

Części pochodzą z rozbiórki repliki M4 RIS firmy BOYI

STANN JAK NA ZDJĘCIACH

1. Lufa zewnętrzna 14,5 cala - 60zł
2. Rotacyjna komora HU + wewnętrzna - 30zł
3. Metalowy korpus - 140zł
4. Front RIS - SPRZEDANE
5. Prowadnica kolby - 30zł
6. Kolba - SPRZEDANA
7. Chwyt transportowy na szynę RIS - 30zł
8. Montaż zawieszenia na lufę zewnętrzną - 25zł
9. Rączka przeładowania - 45zł
10. Podstawa muszki z rurą gazową - 35zł
11. Obsada łoża - 5zł
12. Składana podstawa muszki - 35zł
13. Składana szczerbinka na szynę RIS - 30zł
14. Zestaw pinów montażowych - 18zł
15. Delta ring - 20zł
16. Śruba do montaży kolby + podkładka - 15zł
17. Bolt catch - 12zł
18. Tłumik płomienia - 20zł
19. Chwyt pistoletowy z dociskiem silnika - 25zł
20. Silnik V2 - 30zł
21. Atrapa suwadła "Blaszka" - 12zł
22. Zestaw długich okładzin szyn RIS - 15zł

Gallery
Delivery option
Contact seller.
Payment option
Contact seller.
Show all user's offers
Skomentuj ogłoszenie

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...