Loading...

Części M4 M16 AR15 LMT/KWA

350.00PLN

UżywanyKRAKÓWMałopolskie2021-09-15 - 2021-11-15Seller: Oseiii

Mam na sprzedaż części i akcesoria do replik ASG

Części pochodzą z rozbiórki replik serii M4 firmy LMT/KWA

1. Długa lufa zewnętrzna (Rozkręcana 382mm / 257mm) - 90zł
2. Krótka lufa zewnętrzna (217mm) - 85zł
3. Prowadnica kolby - 30zł
4. Składana podstawa szczerbinki z rurą gazową - 45zł
5. Korpus wraz z rączką przeładowania - 320zł
6. Korpus (bez rączki przeładowania ) - 300zł
7. Kolba - 35zł
8. Kolba SF - 45zł
9. Front RIS (125mm) - 90zł
10. Śruba montażowa prowadnicy kolby - 17zł
11. Delta ring - 25zł
12. Komora HU (2 częściowa) - 100zł
13. Rączka przeładowania - 50zł
14. Obsada łoża - 10zł
15. Chwyt pistoletowy wraz z z dociskiem silnika - 30zł
16. Dystanser kolby z montażem zawieszenia -SPRZEDANE
17. Zwalniacz magazynka - 25zł
18. Zestaw pinów montażowych - 20zł
19. Magazynki mid cap 120bb - 60zł/szt

Gallery
Delivery option
Contact seller.
Payment option
Contact seller.
Show all user's offers
Skomentuj ogłoszenie

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...