Loading...

Cyma CM.032F (M14 Scout Oliv) - Tuning

700.00PLN

UżywanyPiasecznoMazowieckie2021-10-14 - 2021-12-14Seller: Mamut

Sprzedam M14 w wersji Scout (kolor khaki) od Cymy. Replika jest po kompleksowym tuningu, ale na fabrycznej sprężynie z której chciałem wycisnąć jak najwięcej. Replika fabrycznie miała 350 fps, teraz ma około 480fps@0.2g i 392fps@0.3g (2.15J).

Przebieg: <1000 BB

Replika tuningowana praktycznie od początku do końca przez serwis AJ Workshop. Ja dobrałem tylko lufę, tłok, głowice, silnik i prowadnicę sprężyny.

Co zostało wstawione:
Dysza [Modify]
Głowica cylindra [SHS]
Głowica tłoka wytłumiona [ACM]
Prowadnica sprężyny [SHS]
Tłok 7 metalowych zębów [SHS]
Listwa popychacza [jakaś wyższa marka pokroju Ultimate]
Lufa wewnętrzna 455mm, portowana [Slong]
Gumka Hop-Up typu flat [Modify / Maple Leaf]
Dystanser Omega [Maple Leaf]
Silnik Tornado F1

Sama replika kosztowała 455 zł, części tuningowe około 700 zł, serwis 200 zł.

Brak stopki kolby (można wydrukować) i blaszki nad komorą HU (staram się zdobyć zamiennik).

Powód sprzedaży: replika ma fochy i na w pełni nabitym magu na początku (~10 kulek) ma mało fps z powodu źle układającej się dyszy. Na dyszy stockowej działa wzorowo, ale gubi 50 fps. Dyszę stock dorzucę. Replika nie była w polu od ponad roku. Zakupiona 06.2018 w sklepie RedBeret.
Nie mam czasu na dłubanie i nie chce mi się nią zajmować. Sprzedaję w zasadzie po koszcie części.

Dorzucam:
Oryginalne pudło
Fabryczny Hi-Cap
Fabryczną baterię w idealnym stanie

Gallery
Delivery option
  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Kurier: 0.00zł
Payment option
  • Gotówka
  • Przelew
  • Za pobraniem
  • Z góry
Show all user's offers
Skomentuj ogłoszenie

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...