Loading...

KABEL DO ANTENY RELOKACJA C1 KAMUFLAŻ LEŚNY DO BAOFENG

90.00PLN

NowyWarszawaMazowieckie2022-01-13 - 2022-02-06Seller: blinko

PROSCAN KABEL RELOKACYJNY C1 FOREST CAMO

 

Kabel  relokacyjny pozwala umieścić antenę na kamizelce taktycznej w dogodnym  miejscu dla operatora - Możesz mieć radio w łatwo dostępnej ładownicy z  przodu lub z boku kamizelki, jednocześnie umieszczając antenę z tyłu.  Antena przed operatorem nie będzie już przeszkadzać podczas działania.  Ponadto umieszczenie anteny wyżej i od z dala od ciała poprawi jej  działanie. Kabel pokryty jest wytrzymałym oplotem w  kamuflażu forest. Kolory kamuflażu desrt lub oliwkowego są dostępne na  naszych innych aukcjach.

 

ANTENA PROSCAN

Polska  firma z wieloletnim doświadczeniem w dostarczaniu rozwiązań związanych z  antenami. Doradztwo, produkcja, przygotowanie projektów i  niestandardowe rozwiązania. Jesteśmy również przedstawicielem znanych i  wiodących producentów anten cywilnych i wojskowych na rynku polskim.

 

SPECYFIKACJA KABLA:

kabel - RG58 bezhalogenowy

długość kabla - 78 cm / 30,7 cala

złącza:

SMA M (pasuje do większości anten BAOFENG, WOXUN, PUXING KENWOOD)

BNC  M + ADAPTER BNC F / SMA F - pozwala podłączyć go do większości  radiostacji BAOFENG, WOXUN, PUXING, KENWOOD ze złączem antenowym SMA M.  Złącze BNC umożliwia szybkie odłączenie kabla od radia.

 

Możemy wyprodukować kabel o różnej długości, z różnymi złączami, skontaktuj się z nami, jeśli chcesz wprowadzić zmiany.

 

KAMIZELKA  RADIOWA I ANTENA NIE SĄ PRZEDMIOTAMI TEJ AUKCJI / OFERTY SPRZEDAŻY.  TYLKO KABEL + ADAPTER JEST PRZEDMIOTEM NINIEJSZEJ OFERTY AUKCJI /  SPRZEDAŻY.

Gallery
Delivery option
  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Kurier: 15.00zł
  • Wysyłka za granicę: 0.00zł
  • Paczkomat: 15.00zł
Payment option
  • Gotówka
  • Przelew
  • Za pobraniem
  • Z góry
Show all user's offers

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...