Loading...

PK / PKM A&K

4000.00PLN

UżywanySiedlceMazowieckie2022-01-14 - 2022-01-23Seller: Yoogi

Dzień dobry. 

Sprzedam replikę karabinu maszynowego PKM, firmy A&K. Replika ma już kilka lat. Przebieg liczony w dziesiątkach tysięcy kulek. Nie będę ukrywał, że replika jest wołem roboczym do stawiania ściany z kulek - w końcu to PKM!
W replice ze stocka został tylko szkielet GB i łożyska. Cała reszta została wymieniona na:
- lufa wewnętrzna systema
- gumka hop up systema
- komora hop up morris
- dysza uszczelniona aluminiowa shs
- głowica cylindra uszczelniona, aluminiowa shs
- cylinder chromowany typ 0 shs
- głowica tłoka łożyskowana z 2 oringami, aluminiowa shs
- tłok 14 stalowych zębów shs
- sprężyna m130
- prowadnica sprężyny stalowa łożyskowana shs
- zębatki 18:1 E&L (mają około 40k przebiegu i prawie brak śladów zużycia)
- silnik E&L m170
- kable niskooporowe
- stockowy mosfet wyrzucony, tylko przeszkadzał. 

Replika osiąga 1.8J na kulkach G&G 0,25g

Box zasilany z baterii repliki, podaje na naciśnięcie spustu lub może podawać ciągle. Replika zazwyczaj zasilana jest pakietem Redox 11.1v 50c 3000mAh który starczał spokojnie na około 8-10k kulek.

Zewnetrznie wymieniony tłumik płomienia na oryginalny PKM od palnego, dodany skośny chwyt przedni dla poprawy manewrowości w trakcie celowania, szczerbinka zastąpiona szyną ris pod optykę (bez problemu można wrócić do oryginalnej szczerbinki), cała replika pomalowana farbami fosco.

Do repliki dorzucam wszystko to co widoczne jest na zdjęciach i nie tylko, czyli:
- box na około 4 tyś kulek,
- box od palnego, 
- ładownicę w wz93 na boxa, 
- taśma startowa z "językiem" od palnego z kilkoma sztukami amunicji zdekowanej, 
- dłuższe ogniwo taśmy wypełnione w około połowie zdekowaną amunicją, 
- szybko regulowane zawieszenie taktyczne, 
- aimpoint m2 G&P, 
- szczerbinkę, 
- baterię 11.1v 2600 mAh 40/80c Foxy (spuchnięta, lecz działa),

Gallery
Delivery option
  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Poczta Polska: 50.00zł
  • Kurier: 50.00zł
Payment option
  • Gotówka
  • Przelew
  • Za pobraniem
  • Z góry
Show all user's offers
Skomentuj ogłoszenie

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...