Loading...

Magazynek HPA@GBBR 350 BBs do Scara L, M4, HK 416 od WE

300.00PLN

NowyWarszawaMazowieckie2022-03-24 - 2022-05-24Seller: Gruczoł

Witajcie.
Buduję konwersję magów GBB na HPA do replik WE typu: Scar/MSK/M4/M16/HK416.

Buduję także magi HPA do dowolnych platform GBBR, więcej na stronie www.facebook.com/camoaisroftpainting.


Magi zasilanie standardowo greengazem mają ok. 30 kulek, ich moc po każdym wystrzale spada. Każdy mag to koszt ok 150 pln, aby się bawić pełną gębą w intensywnej strzelance trzeba mieć ich .. z 5-10, a to już spory wydatek. Do tego green gaz nie działa w naszych warunkach przez większą część roku, a to oznacza, że Wasze drogie giwery gazowe leżą nieużywane.. Moja propozycja polega na zbudowaniu maga HPA na 350 kulek (!) zasilanego powietrzem z butli paintballowej, którą nosicie na plecach. System ten daje same zalety: stałe fpsy (każdy strzał nawet przy dłuuugich seriach), możliwość regulowania mocy strzału, co za tym idzie dostosowanie mocy do CQB, czy lasu, ponad 10 krotnie pojemność magów, niż standard GBB i co chyba nafajniejsze - potężny odrzut.

Na magazynki udzielam pół rocznej gwarancji, każdy mag przechodzi test szczelności ( do 160 psi)  i sprawności. Polecam używać te magi na ciśnieniu max 120 psi.

Film z działania takiej konwersji poniżej: https://www.youtube.com/watch?v=zsGOwoCYa2I
oraz tu
https://www.facebook.com/147752648918971/videos/205870513107184/
Do konwersji potrzebuje magazynek na greengaz od Waszej repliki ze sprawnym GÓRNYM zaworem.

  Pozdrawiam!

Więcej konwersji na fb na stronie www.facebook.com/camoaisroftpainting

Gallery
Delivery option
  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Poczta Polska: 15.00zł
  • Kurier: 15.00zł
  • Wysyłka za granicę: 50.00zł
  • Paczkomat: 15.00zł
Payment option
  • Przelew
Show all user's offers
Skomentuj ogłoszenie

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...