Loading...

SPR MK12 MOD 0

3200.00PLN

UżywanyPoznań/Środa WielkopolskaWielkopolskie2022-05-13 - 2022-05-31Seller: MachajPL01

Sprzedam SPR MK12 MOD 0. Replika budowana tak aby jak najbardziej odwzorować palny odpowiednik. Replika bezproblemowo dopuszczana jako DMR

Gearbox - RETRO ARMS QSC (szybka wymiana sprężyny)
Silnik - CHIHAI 28TPS 
Zębatki - 18:1 custom CNC zamawiany z Czech, stal narzędziowa (kosztowały naprawdę sporo ale są praktycznie niezniszczalne)
Cylinder - Typ 0 , polerowany (nie pamiętam amrki)
Sprężyna - SP140, docinana tak aby złapać 2.8J
Głowica cylindra - dobierana tak aby jak najciaśniej siedziała dysza, prawdopodobnie ULTIMATE
Tłok+głowica tłoka - JBU ALU z jak najcięższymi częściami głowicy 
Dysza - MAXX MODELS 21.25mm
Komora - MAXX MODELS 
Gumka - Niebieski MADBULL + RHOP
Precka - TNT 450mm
Elektronika - PERUN V2

W zestawie:

  1. Replika
  2. Luneta
  3. Krótki stalowy magazynek 

 

Replika budowana tak aby osiągnąć jak najlepsze skupienie, reakcje na spust i jak najmniejsze obciążenie części przy 2.8J. Jak widać replika nie budowana na skróty tylko części były dobierane tak aby osiągnąć jak najlepszy efekt. Mogę wysłać więcej zdjęć oraz filmiki z działania repliki.

Cena do negocjacji

Mogę wymienić się za M249 Para z dopłatą w moją stronę. Zależy mi tylko na ładnej budzie.

Zapraszam do kontaktu przez FB : https://www.facebook.com/damian.machajewski.71

 

Gallery
Delivery option
  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Poczta Polska: 0.00zł
  • Kurier: 0.00zł
  • Paczkomat: 0.00zł
Payment option
  • Gotówka
  • Przelew
  • Z góry
Show all user's offers
Skomentuj ogłoszenie

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...