Loading...

Arp 9 umbrella armory

3000.00PLN

UżywanyPoznańWielkopolskie2022-05-13 - 2022-07-09Seller: Xoriex

Replika była używana kilkukrotnie aby sprawdzić czy działa i jakie ma osiągi, jej przebieg jest więc niski a jej osiągi są doskonałe do cqb.

Replika posiada rysy na mechanicznych przyrządach celownniczych reszta jest nietknięta.

Sprzedaję replikę, gdyż jest to nietrafiony prezent, a szkoda aby leżała i zbierała kurz na opakowaniu. W przypadku pytań proszę śmiało pisać. 

Cena do negocjacji

 

Opis produktu

 

Replika CQBR powstała na bazie ARP9 produkcji G&G, wykonana została w ramach projektu Combat Machine, którego założeniem jest dostarczanie wysokiej klasy replik w cenie, jaką uznać można za ekonomiczną. Repliki serii Combat Machine charakteryzują się najwyższą, charakterystyczną dla firmy G&G jakością wykonania, zastosowanych materiałów i kulturą pracy elementów wewnętrznych.

 

Lista części zamontowanychw warsztacie Umbrella Armory:

 

Gearbox: wzmocniony gearbox G2

Zestaw kół zębatych:(~20:1) 18:1 Rocket Dual Sector Gear (Short stroked), 18:1 G&G Spur Gear, 18:1 SHS 10 tooth Bevel Gear.

Silnik: G&G Ifirit 25,000 RPM Motor (Long Type)

MOSFET:Perun ETU ++

Łożyska: Umbrella Armory 8mm Steel Ball

Sprężyna główna: Guarder Steel Tempered Spring (SP160)

Głowica tłoka: Lonex POM (Washer Mod)

Tłok:Rocket Short Stroked, 15 stalowych zębów

Spust:zmodyfikowany, czerwony Retro Arms CNC "J-Type"

Tappet Plate:zmodyfikowanyTO 8.96mm

Tappet Spring:G&G Tappet Spring

Cylinder: G&G 3/5th Ported

Głowica cylindra:stalowa Modifyz podwójnym o-ringiem

Dysza: VFC POM z O-ringiem

Komora hop-up: G&G ARP9 Rotary + ramię Umbrella Armory 3D R-Hop

Gumka hop-up: zielona G&G

Lufa wewnętrzna: stalowaUmbrella R-Hop Prometheus Tight Bore 6.03mm(135mm)

 

W zestawie znajduje się:

 

- replika

- magazynek

- akumulator 11.1 (1000mAh)

- dokumenty od firmy umbrella armory

- mechaniczne przyrządy celownicze

- kolekcjonerska naszywka Umbrella Armory - mała

- kolekcjonerska naszywka Umbrella Armory - duża

- instrukcja obsługi

 

Uwaga:

 

Gwarancja jest realizowana bezpośrednio przez warsztat Umbrella Armory, zatem wszelkie kwestie reklamacyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio do producenta.

Gallery
Delivery option
  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Kurier: 30.00zł
Payment option
  • Gotówka
  • Przelew
  • Z góry
Show all user's offers
Skomentuj ogłoszenie

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...