Loading...

Arp 9 G&G Custom

1800.00PLN

UżywanyBiałobrzegiMazowieckie2022-05-14 - 2022-05-28Seller: _Koralik_

Witam, na sprzedaż leci moja ukochana replika - arp 9 od g&g. Mam ją od koło 2 lat i od tamtej pory jest systematycznie tuningowana. Dmucha stabilne 350 fps i generuje spory rof :p
Wewnętrznie wymienione :
- Lufa lambda 6.01 128mm
- Gumka Maple leaf super macaron 60
- Dystanser Maple leaf omega
- Dysza shs podwójnie doszczelniona
- Głowica cylindra shs short type
- Cylinder Prometheus typ F
- Głowica tłoka ultimate POM
- Tłok shs 14 zębów metalowych
- Zębatki SHS 16:1
- Speed trigger airtechstudio
- Sprężyna m100 guarder
- Perun Upgrade kit
Zewnętrznie :
- Chywt kątowy Castellan
- Prowadnica kolby Specna
- Ucho do zawieszenia Specna
- Kolba BD(nie mam pewności trochę u mnie leżała)
Do zestawu dodaje 5 Midcapów od Classic army oraz oryginalny hi cap, dodaje również peq od FMA w 100% sprawne, stock kolbe z przedłużka do niej od airtecha,  2 baterie t connect 11,1 oraz kolimator na podwyższeniu od thetaoptics (nie przyciemnia) i plexe do niego.
Myśle że zestaw jest wart swojej ceny ;) wymiana nie wchodzi w grę

Gallery
Delivery option
  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Poczta Polska: 0.00zł
  • Kurier: 0.00zł
  • Paczkomat: 0.00zł
Payment option
  • Gotówka
  • Przelew
  • Z góry
Show all user's offers
Skomentuj ogłoszenie

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...