Loading...

HK416 SA-H06 Specna Arms 410fps Lion

900.00PLN

UżywanyKrosnoPodkarpackie2022-06-22 - 2022-08-22Seller: Lucky777

Mam na sprzedaż replikę HK416 od Specna Arms konkretnie model SA-H06 z szyną mlock i oczywiście w wersji full metal. Replika jest w pełni sprawna i działa bez zarzutu, wizualnie w stanie bdb bez żadnych pęknięć czy uszczerbków poza tym dobrze spasowana bez luzów. Względem stocka została w niej zmieniona kolba na kopie magpula oraz kompensator płomienia wylotowego. Jest to oczywiście wersja z możliwością wymiany sprężyny bez rozkręcania gearboxa i został on również zmodyfikowany założony jest nowy tłok z głowicą tłoka, uszczelniona dysza oraz zmieniona gumka hop-up. Sumarycznie replika generuje 407-410fps i ma dobrą kulturę pracy. Do repliki dodaje oryginalny przedłużany magazynek hi-cap który aby podkręcać trzeba zdejmować zaślepkę i właśnie ta zaślepka została zgubiona jak widać na zdjęciach poza tym do repliki dodaje bateria Lion (nie Lipo) która jest bardziej wydajna od lipo i bezpieczniejsza. 

Więcej lepszej jakości zdjęć i filmik z działania repliki: https://photos.app.goo.gl/YXA46LXmbqqfssLx7

Widoczny na zdjęciach kolimator Eotech 551 jest na sprzedaż poza zestawem w cenie 130zł jest praktycznie nowy, posiada dwa kolory świecenia czer/ziel z płynną regulacja jasności i położenia punktu celowniczego. 

Gallery
Delivery option
  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Poczta Polska: 0.00zł
  • Kurier: 0.00zł
  • Paczkomat: 0.00zł
Payment option
  • Gotówka
  • Przelew
  • Za pobraniem
  • Z góry
Show all user's offers
Skomentuj ogłoszenie

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...