Loading...

G&G a'la MK18

900.00PLN

UżywanySzczecinZachodniopomorskie2022-06-23 - 2022-08-23Seller: gawronino

Replika na bazie budy od G&G Combat Machine (tej metalowej) z dorzuconym frontem na styl MK18 w pięknym 'chaos bronz'  

Środek:
- szkielet i osprzęt GB od G&G Gr16 (stok) - jedna ze śrub na płetwie przerobiona na M4 (widoczne w zdjęciach)
- zębatki G&G
- Silnik G&G 18k (sugerowana podmianką na neodym   )
- tłok SHS (chyba) niebieski, metalowa szczęka
- głowica tłoka CNC alu
- głowica cylindra SHS (chyba) z sorbopadem
- dysza SHS lekko szlifnięta
- zmienione kable + mosfet samoróbka
- nowa sprężyna M120 4Airsofters
- nowa Gumka Sh60 od Shootera
- lufa stockowa 275mm (na oko)
- łożyska kulkowe 8mm
- komota HU od G&G klasyczna (chodzi ciężko, ale za to trzyma nastaw)
- cylinder typ 1/2

Replika po przeglądzie (wymiana smarów, korekta podkładkowania, zapewnienie strzykawki w układzie pneumatycznym itd.). Na nowej sprężynie która się ubije przy 0.25g kulkach i ustawionym HU generuje 2,00-2,05J, przy 0.32 spada na 1.81-1,85J. Replikę warto brać dla samego frontu który jest przecudowny ^^. Najsłabszy element to silnik G&G18k który posysa ... zalecam podmiankę na neodym, dorzucę za dopłatą  

Zdjęcia: https://photos.app.goo.gl/EdEhg1qRr1AVqceAA
Uprzedzając pytania - rysa w okolicach tylnego pinu to rysa, a nie pęknięcie  

Dla zdecydowanego kupca na terenie Szczecina dowiozę pod drzwi  
Istnieje oczywiście możliwość pomacania repliki i przestrzelania przed zakupem  

Gallery
Delivery option
  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Kurier: 25.00zł
Payment option
  • Gotówka
  • Przelew
  • Za pobraniem
  • Z góry
Show all user's offers
Skomentuj ogłoszenie

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...