Loading...

M14 G&G SOCOM po konkretnym tuningu, malowanie, luneta

2300.00PLN

UżywanyOpoleOpolskie2022-06-23 - 2022-08-23Seller: Czajson(wiking126p)

Cześć!

Na sprzedaż leci:

M14 G&G w wersji SOCOM w następującej konfiguracji:

- Lufa Madbull StellBull
- Gumka ML Macaron 70 i dystanser Omega,
- Cylinder nierdzewka poler SHS
- Tłok alu ze stalową szczęką SHS
- Łożyska kulkowe SHS
- Głowica cylindra Laylax
- Dysza Laylax
- Głowica tłoka SHS podwójne uszczelnienie
- Mosfet Xortech
- Silnik ultra torque Point
- Montaż lunety G&P ( 140 zł i nie do dostania w polsce)
- Luneta 6-24x56mm z podświetleniem, regulacją paralaxy i ostrości
- Sprezyna m150
- Przewody niskooporowe

-Na Śląsku dla repliki DMR obowiązuje only semi z mechaniczną, bądź elektroniczną blokadą trybu automatycznego, tu rozwiązano to poprzez demontaż selektora trybu ognia więc replika strzela TYLKO SEMI

Do tego w mojej opinii bardzo ładne i nie zniszczone malowanie, które kosztowałoby około 250 zł :)

W zestawie jeden, dobrze podający Hi-Cap, lekko skorodowany od zewnątrz- do wyczyszczenia/pomalowania.

Replika strzela daleko i celnie, niestety nie jestem w stanie sprawdzić fps.

 


 

Gallery
Delivery option
  • Odbiór osobisty: 0.00zł
  • Kurier: 30.00zł
Payment option
  • Gotówka
  • Przelew
  • Z góry
Show all user's offers
Skomentuj ogłoszenie

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...