Loading...

SA HK416 (mocno zmodyfikowana) z duża ilością akcesoriów i osprzętu

3000.00PLN

UżywanyWarszawaMazowieckie2022-06-23 - 2022-08-04Seller: Jan345353

Cena do negocjacji.

Zachęcam do zadawania pytań.

Zestaw ASG:

-karabinek SA HK416 mocno zmodyfikowany 
-kolimator z osłonkami z obu stron -magazynki (5 midcapów i 1 highcap) 
-pokrowiec z mocowaniem na dwa magazynki 
-pas do karabinka -ładowarka magazynków 
-częsci zamiennie (dwie dodatkowe sprężyny, oryginalna kolba z dwoma zakończeniami), oryginalne zdejmowane przyrządy celownicze, oryginalne tłumik ognia, oryginalna lufa

Modyfikacje: 
-lufa Prometheus -customowy hopup 
-ASCU -wyjściez karabinka Gate 
-wtyk T-connector - large -customowy kolba, z regulowanym położeniem 
-chwyt przedni -gumowe okładziny na pocznych szynach 
-zaczep do pasa przy mocowaniu kolby idealne pasujący do całości

Obecnie zamontowana jest sprężyna do strzelania w budynkach 350 FPS.

Karabinek był na jednej strzelanie. Jest w świetnym stanie. Więcej radości dał mi przy modyfikacjach niż przy strzelaniu ale strzela świetnie. Modyfikacje wykonywałem we własnym zakresie bardzo starannie. Z wykształcenia jestem mechatronikiem więc fuszerki nie było. W przypadku zakupu mogę dorzucić drobiazgi typu wyciory czy mniejsze drobne części które kupiłem, ale zamieniłem kosztem obecnych. Jest to bardzo kompletny zestaw. Trzeba tylko dokupić ładowarkę i baterie.

Gallery
Delivery option
  • Odbiór osobisty: 0.00zł
Payment option
  • Gotówka
Show all user's offers
Skomentuj ogłoszenie

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...