Rozpoczęcie Sezonu'19 - Tomaszkolandia IX

Strzelanki 07.04.2019 Warmińsko-mazurskie, Olsztyn

Rys Fabularny

Kapitan Szatek - w teorii niezależny najemnik, w praktyce w służbie Tomaszkolandii - patrzył na mapę i się denerwował. W teorii był już pokój. W teorii Tomaszkolandia wygrała - nie przez zdecydowane zwycięstwo, a przez wykrwawienie Federacji. Kopalnia była obsadzona przez wojsko, a na większości spornych terenów (czyli dawnego JarotyCity) ustanowiono strefę zdemilitaryzowaną. 

I tu się pojawił problem - bo Związek Brzeziński, wykorzystał to by wysłać swoich najemników do tej strefy i stwarzać problemy dla Tomaszkolandi. Lojaliści JarotyCity też wciąż się nie poddali i próbowali odzyskać swój kraj. A Tomaszkolandia nie mogła im w pełni odpowiedzieć, bo złamała by rozejm z Federacją, gdzie twardogłowi byli niezadowoleni z przegranej.

Musiała oprzeć się na “najemnikach” takich jak kapitan, by kontrolować teren. A pokój w tej strefie był iluzją.


W imieniu naszej grupy zapraszamy wszystkich na sztandarową strzelanke naszej grupy - Rozpoczęcie Sezonu 2019 - Tomaszkolandia IX.

W tym roku trochę rzeczy się zmieni i w miarę ich ustalenia będziemy uaktualniać informację, ale ogłaszamy strzelanie i zapisy odpowiednio wcześnie, byście mogli zarezerwować sobie datę w kalendarzu

Link do zapisów: https://docs.google.com/forms/d/1zguqDQbFs6yfdxpkYI3i_h7eZE54HpdNx16B9SHNXBo/

Kiedy: 7 IV 2019. Zbiórka 9:30 . Start rozgrywki 10:00. Koniec 15:00
Miejsce: Okolice Olsztyna. Dokładniejsze informacje w późniejszym terminie
Limity amunicji / rodzajów magazynków (i inne wynikające z PEGI - pirotechnika): Brak ograniczeń dla amunicji i magazynków. Zakaz pirotechniki
Zasady oznaczania trupa: Wskazana czerwona/żółta/biała chusta.
Zasady trafień: ASG-Olsztyn standard (dostałeś (dowolne miejsce, również rykoszet) - nie żyjesz, trafienie w broń eliminuje ją z walki)
Limity fps: ASG-Olsztyn standard (Sprężynowe karabiny do 600fps, AEGI tylko semi 500 fps, reszta 450 fps. Zakaz Mancraftów i HPA)
STRZELANIE PŁATNE! W zależności od miejsca 10-30PLN


Krótkie FAQ

Co to jest Rozpoczęcie Sezonu?

W zeszłych latach były to też największe spotkania ASG organizowane przez nas - w odpowiednio 2019 było to 176 osób, a w 2017 157. Po spotkaniu ASG tradycyjnie następuję częsc towarzyska:)

Co to jest Tomaszkolandia?

Tomaszkolandia to nazwa cyklu imprez, które stały się najsłynniejszymi imprezami naszej grupy gromadzącymi 150+ graczy. Są one nastawione na liczne zadania poboczne i gęste wymiany kompozytu. 

Ale przecież sezon ASG trwa cały rok?

Tak! Ale z naszego doświadczenia najwięcej osób na imprezy przychodzi w okresie wiosna - jesień. Dlatego też nie organizujemy bardziej skomplikowanych strzelanek w zimie, a na wiosnę organizujemy SYMBOLICZNE rozpoczęcie sezon

Co z niepełnoletnimi ?

Wiek 17-14 - z pisemną zgodą rodzica. Później damy link

Poniżej 14 - z pisemną zgodą  rodzica i opiekunem na miejscu


Author:
vim
Organizer:
ASG-Olsztyn, Vim
Fizyk. W ASG od 13 lat.
Registration Login