Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Airsoft

Price
Dodatkowe filtry
Filtry

Wyniki wyszukiwania ogłoszeń

Sell:

Magazynek G&G AR15 M4 nowy

Pozostałe
Warszawa, Polska
50.00 zł
Sell:

Runcam Scopecam Lite zestaw powerbank, adapter na lunetę

Pozostałe
Słupsk, Polska
300.00 zł
Sell:

Plecak (8fields)

Pozostałe
Sosnowiec, Polska
70.00 zł
Sell:

Kamuflaż ghille na karabin

Pozostałe
Sosnowiec, Polska
50.00 zł
Sell:

Chestrig + ładownica podwieszana (8fields)

Pozostałe
Sosnowiec, Polska
80.00 zł
Sell:

Kamizelka jpc wz93 GFC

Pozostałe
Sosnowiec, Polska
220.00 zł
Sell:

Usługa druku/projektowania 3D

Pozostałe
Kraków, Polska
10.00 zł
Sell:

Chest rig flashbang stalkery V2 rękawiczki mechanix

Pozostałe
Jordanów, Polska
9999.00 zł
Sell:

XCORTECH X3300W System kontroli z chrono, tracerem i mosfetem

Pozostałe
Targówek, Warszawa, Polska
520.00 zł
Sell:

Eagle, Patagonia, Evolution Gear/Vfc/A&K/

Pozostałe
Szczecin, Polska
10000.00 zł
Sell:

LCT/KING ARMS/KM Head/Tokyo Marui/Classic Army/GUARDER/Mivo Military Lubliniec

Pozostałe
Tadeusza Bairda 4, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Polska
77.77 zł
Sell:

Replika broni AirSoft M16A1 firmy Colt

Pozostałe
Kraków, Polska
900.00 zł
Sell:

Sprzedam 2x granat ASG sprężynowe na kulki

Pozostałe
Zborowice, Polska
150.00 zł
Sell:

Kulki 0,20g Specna Arms

Pozostałe
Szczecin, Polska
17.00 zł
Sell:

Silnik Valken V12 hp oldgen

Pozostałe
Łódź, Polska
1300.00 zł
Sell:

Yaesu ft-4x

Pozostałe
Gołdap, Polska
550.00 zł
Sell:

Noktowizor Bresser X1

Pozostałe
Białystok, Polska
620.00 zł
Sell:

potrójna ładownica multicam

Pozostałe
Wołów, Polska
39.00 zł

Komis - ASG i wiele, wiele więcej

Praktycznie każdy, kto zaczął zabawę w ASG, przechodził przez fazę zbieractwa, wydając olbrzymie pieniądze na wszystko, co mogło być przydatne podczas gry. Z czasem wiele kolekcji rozrosło się na tyle, że zaczęły wysypywać się z szaf i wielu innych zakamarków ku frustracji innych domowników. Jak pozbyć się takiego balastu, nie tracąc czasu na giełdzie?

Na szczęście wystarczyło umieścić odpowiedni temat na lokalnym podforum, żeby dość szybko znaleźć chętnych na zakup nadprogramowego dobytku. W miarę rozwoju środowiska ASG chętnych do handlowania jednak przybywało i zaczynał robić się bałagan. W związku z tym, trzeba było sprawę nieco usystematyzować i tak oto powstał komis, przez niektórych zwany też giełdą.

W naszym komisie znajdziesz nie tylko repliki ASG, ale także mundury, pasy, okulary ochronne i balistyczne, kolimatory, magazynki, kamizelki i wiele, wiele więcej, które wystawiają airsoftowcy z całej Polski.

Trudno z całą pewnością powiedzieć, gdzie znajduje się stolica polskiego airsoftu. Największa giełda ASG jednak znajduje się tutaj, bo i tu wielu graczy rozpoczyna swoje poszukiwania wymarzonego wyposażenia.

Jak bezpiecznie korzystać z komisu?

Pomimo tego, że airsoft to hobby oparte przede wszystkim na honorze i uczciwości, to niestety i na naszym podwórku zdarzają się oszustwa. Stanowią niewielki odsetek transakcji zawieranych za pośrednictwem naszej giełdy, ale i tak warto mieć się na baczności i przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- Uważaj na oferty używanych replik ASG ze szczątkowym opisem i niewielką liczbą zdjęć, zwłaszcza wystawiane przez użytkowników z krótką historią na portalu.

- Za pomocą Google Grafika upewnij się, że zdjęcia przedstawiają sprzedawany przedmiot i wykonał je sprzedający, a nie pochodzą z innych źródeł.

- Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie bój się prosić o bardziej szczegółowy opis i/lub wyraźniejsze zdjęcia repliki lub wyposażenia.

- W miarę możliwości poszukaj informacji o sprzedawcy w sieci. Czasem oszust jest tak zuchwały, że nie zaciera po sobie śladów.

- Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, to nie kupuj używanych replik ASG. W sprawie oporządzenia zasięgnij rady na forum lub u bardziej obytych kolegów.

Przypominamy też, że WMASG nie jest stroną transakcji. Komis jest jedynie miejscem, gdzie sprzedający kojarzy się z potencjalnymi kupcami. Nasza Załoga w miarę możliwości pomaga w ujęciu oszusta, poprzez udostępnienie posiadanych przez nas informacji poszkodowanemu oraz organom ścigania, jednakże jesteśmy tylko zwykłymi airsoftowcami. Jeżeli zostałeś oszukany - niezwłocznie zgłoś sprawę na policję.

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner