Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

H&K G3 SG/1

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.
Heckler&Koch G3 SG/1 firmy Tokyo Marui jest wierną repliką oryginału. Jak każdy AEG tego producenta G3 SG/1 posiada regulowany Hop-Up do którego jest łatwy dostęp po przez odciągnięcie dźwigni zamka, która znajduje się po lewej stronie karabinu. Karabinek wyposażony jest w składany metalowy dwójnóg, niestety nie ma on regulowanej wysokości co nie raz jest kłopotliwe. Karabinek standardowo został przystosowany do zamontowania wysokiego montażu (pasującego do Mp5/G3, cena ok.150 PLN), do którego zakładany jest montaż, a następnie celownik optyczny. Model posiada też gumowaną podpórkę pod brodę, która doklejana jest na kolbie. W kolbie jest miejsce na podłączenie baterii typu LARGE o różnych pojemnościach. Z karabinka możemy strzelać ogniem pojedynczym oraz ciągłym (szybkostrzelność wynosi 750/850 strzałów na minutę). Karabinek posiada dużą ilość metalowych części: spust i osłona spustu, uchwyty na pasek, lufa, tłumik płomienia, mechaniczne przyrządy celownicze, rączka zamka, zwalniacze magazynka, przełącznik bezpiecznika, magazynek i składany dwójnóg.

Pomimo swoich gabarytów, co nie raz jest utrudnieniem podczas walk, model ten jest cudowny zarówno pod względem osiągów tak i wyglądu. Idealny do ściągania przeciwników na dłuższe dystanse w terenie leśnym jak i do czyszczenia pomieszczeń w terenie zurbanizowanym.

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner