Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

CZ75 First Model

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.
CZ75 nie cieszy się szczególnym zainteresowaniem wśród maniaków ASG. Opisywany model nie należy też do TOP'owych produktów Tokyo Marui. Model w całości wykonany z tworzywa. Mimo staranności, jego "plastikowość" daje się zauważyć. Wszelkie wątpliwości rozwiewa wzięcie modelu do ręki. Jest bardzo lekki. Wykonanie, w swojej klasie, bardzo poprawne. Odwzorowane są wszystkie elementy oryginału. Lufa zwnętrzna, spust i pokrywa okna wyrzutnika łusek są w kolorze srebrnym. Sprężyna zastosowana w modelu, jest dość silna. Powoduje to trudność w przeładowaniu ze względu na małą powierzchnię zamka w miejscu przeznaczonym do przeładowywania. Model wyposażony jest w bezpiecznik nastawny. Przełącznik umieszczony tylko po lewej stronie szkieletu. Zamek nie pozostaje w tylnym położeniu po wystrzeleniu ostatniej kulki, zatem "zwalniacz" zamka jest nieruchomą atrapą. Zasięg skuteczny, to maksymalnie 5-7 m. Zasięg maksymalny ok. 20 m.

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner