Ciekawostka: Firma Specna Arms opublikowała zdjęcia wnętrza nowego gearboxa.

Specna Arms opublikowała zdjęcia wnętrza swego nowego gearboxa, nazwanego Orion Gearbox. Dzięki nim, możliwe jest zapoznanie się z zastosowanymi wewnątrz komponentami.
In this article
PAGE 1: Ciekawostka: Firma Specna Arms opublikowała zdjęcia wnętrza nowego gearboxa.

Zauważyć w nim można prowadnicę sprężyny z systemem szybkiej jej wymiany i łożyskowaniem. Z pewnością to ostatnie się przyda przez wzgląd na zastosowany tam tłok. Posiada on pełną stalową listwę, wyposażoną w 14 zębów. Klasyfikuje go to jako model high speedowy. Ten swą konstrukcją przywodzi on na myśl produkt firmy SHS, również w kolorze niebieskim i o podobnym, jeśli nie identycznym wykończeniu całości.

Wraz ze stalowymi zębatkami poruszającymi się na łożyskach kulowych 8mm, niskooporowym okablowaniem oraz MOSFETem X-ASR od firmy GATE, przełożyć się to powinno na to, że replika wyposażona w ten gearbox prosto po wyjęciu z pudełka generować będzie przyzwoitą szybkostrzelność. Dodatkowo, użytkownik nie powinien uświadczyć szybkiego przepalania się elementów takich jak przewody. Poprawie ulegnie również szybkość oddawania strzałów w trybie pojedynczym.Głowica tłoka w tym wypadku wykonana została z aluminium. W gerboxie zastosowano cylinder typu zero, chociaż tak jak w przypadku replik G&P; może on posiadać frezowanie wewnątrz, co sprawi że pomimo braku otworów klasyfikowany jest jako typ 2.  Na jego końcu odnajdziemy głowicę cylindra wyposażoną w podwójne uszczelnienie. Na niej poruszać się będzie dysza, tak samo jak w przypadku poprzednich elementów wykonana z tego metalu. Aby uzyskać więcej informacji na temat serii replik wyposażonej w gearbox Orion, zapraszamy do zapoznania się  z podlinkowanymi newsami.In this article
PAGE 1: Ciekawostka: Firma Specna Arms opublikowała zdjęcia wnętrza nowego gearboxa.
Oceń i skomentuj artykuł
Platinium partner
Gold partner
Silver partner
Tactical partner
Join the cooperation
Wspierają nas sklepy
Join the cooperation

WMASG Awards and distinctions

Popular AirSoft Hall of Fame - 2017
2011 Best Non-English Language Airsoft News Website
2012 Best Non-English Language Airsoft News Website
2012 Best Non-English Language Airsoft Magazine
2013 Best Non-English Language Airsoft News Website
2014 Best Non-English Language Airsoft News Website
2016 Best Online Airsoft Community/Forum
2017 Best Non-English Language Airsoft News Website
2018 Best Non-English Language Airsoft News Website
Loading...