6.Grupa Szturmowa
Po ponad 4 letniej przerwie, [i][b]6. Grupa Szturmowa[/b][/i] ponownie wkracza do akcji, z całkiem nowym składem, zamierzeniami oraz ogólną wizją działalności Grupy.
[u][i][b]Nowa 6. Grupa Szturmowa [/b][/i][/u]to grupa, która bedzie wzorować się na polskiej jednostce wojskowej [i][b]GROM[/b][/i]. Najbardziej zależy nam na zaufaniu i oparciu wśród NASZYCH. Napewno duży nacisk bedziemy kłaść na profesionalizm i wierne odtwarzanie operacji przeprowadzonych przez [i][b]GROM[/b][/i]. Do tego dojdą inne nasze operacje i scenariusze treningów. Oprócz tego regularne spotkania treningowe (tak jak należałoby) powinny utrzymać naszą Grupę w dobrej kondycji oraz zapewne przyczynią się do lepszego poznania samych siebie. Tak jak [b][i]GROM[/i][/b] bedziemy wykonaywać różnego rodzaju zadania, operacje : trochę taktyki zielonej, głównie taktyka czarna, odbijanie zakadników, namierzanie i schwytanie nieprzyjaciela, eskorty, ewakuacje ludzi itd. W miarę możliwości w planach mamy też przynajmniej jedną operację na morzu z wykorzystaniem łodzi RIB ( takie jakie ma [i][b]GROM[/b][/i]) oraz inne extremalne i nietypowe działania jakimi charakteryzuje się jednostka [i][b]GROM[/b][/i].
Pomysł stworzenia [i][b]6. Grupy Szturmowej [/b][/i]narodził się w 2007 roku ze względów zamiłowania do tego typu grup specjalnych. Teraz doszedł kolejny powód dla którego nastąpiła [u]REAKTYWACJA[/u] Grupy. Tym powodem jest fakt, że choć wiele osób kótre są zapaleńcami w tej branży i chcieli by służyć w takich formacjach poprostu nie mogą być tam - powodów jest wiele. Nasza Grupa ma za zadanie dać możliwość spełnienia się i poczucia tej adrenaliny - poczucia tego wszystkiego co funkcjonariusze GROMu.
Zatem jeśli jesteś lubisz ASG, interesuje Cię GROM lub podobna isteniejąca grupa to zgłoś się do nas! Dołożymy wszelkich starań byś poczuł się jak żołnierz GROMU, damy Ci szanse spełnienia marzeń i realizowania swojego hobby w gronie profesionalnie odjechanych ludzi którzy wiedzą "jak to ma działać"
W planach mamy stworzenie grupy 6 osobowej z podziałem na specjalności, oczywiście każdy członek grupy powinien umieć udzielić pierwszej pomocy medycznej oraz umieć posługiwać się radiotelefonem.
Przyjmujemy osoby pełnoletnie.
[u][b][i]Ruszamy latem 2011! Zgłoś się, a nóż widelec może Cie przyjmiemy do składu.[/i][/b][/u]
Members
Add user
Chosen user:
This action is irrevercible. To continue press the DELETE button, to quit press - CANCEL.
RECOMMENDED

Parts and accessories
29.03.2026
Hybrid goes, Lightning comes
Grzegorz Woźnica
Shocking new additions to the V2 system line from Perun Airsoft.

General
26.03.2026
S&T Armament stand at IWA 2026
Grzegorz Woźnica
Modern and historical replica offerings from S&T Armament.

General
25.03.2026
MechLabs and Archwick at IWA 2026
Grzegorz Woźnica
Interesting innovations from the creators of the HPA NEXXUS X-Mod engines.





