Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Wiktor Soczenko

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.
Opis ogólny sytuacji

Rosja, gdzieś niedaleko Moskwy

Czarna rządowa limuzyna kieruje się do posiadłości Wiktora Soczenki, z trójką ochroniarzy i kierowcą jedzie On sam - prawa ręka prezydenta. Kilkaset metrów od daczy silnik staje w płomieniach... sabotaż?! Ochrona natychmiast wyciąga Soczenke z płonącego samochodu. Niestety kierowca nie miał tyle szczęścia, jednak zanim zginał w wyniku kolejnej eksplozji zdążył wezwać pomoc z nieodległej daczy.

Po otrzymaniu wiadomości o "wypadku" dowódca ochrony domu Soczeniki wraz z kilkoma ludźmi natychmiast wyrusza na pomoc, liczy się każda sekunda nie wiadomo czy "szef" żyje.

W pobliskim lesie grupa bojowników czeka na dogodna sytuację do ataku, wiedzą że sabotaż samochodu się udał... jeszcze kilka minut i rozpęta się tu piekło.

Uczestnicy

Wiktor Soczenka - VIP (nieuzbrojony),
Ochrona osobista (2-3 ludzi uzbrojeni PM, bron krotka),
Ochrona budynku (kila osób, uzbrojenie dowolne, również KM),
Bojownicy (niewielka grupa dowolnie uzbrojona łącznie z granatami, moździerzami i bronią PP).

Proporcje

Jako, że po wojnie z Czeczenia i atakach terrorystycznych, Rosja wzmocniła ochronę granic i kontrole w państwie, Bojownicy są mniej liczni (mniej-wiecej 4:7) jednak mogą mieć wykwalifikowanego płatnego mordercę ;) (najlepiej uzbrojony).

Zadania

Ochrona: VIP musi bezpiecznie dotrzeć do daczy,
VIP: przeżyć, przeżyć, przeżyć,
Bojownicy: zabić VIP'a, zadać jak najwięcej strat przeciwnikowi.

Informacje dodatkowe

Droga do daczy istnieje tylko jedna i z góry wiadomo którędy będzie posuwał się VIP i ochrona,
Ochrona budynku może opuścić go lub też podzielić się i bronić częścią ludzi dostępu do budynku i w późniejszej fazie walk wspierać ogniem z budynku.
Brak ograniczeń terenowych dla Bojowników,
Ochrona i VIP mogą poruszać się jedynie po drodze i w okolicy budynku.

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner