Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

KONKURS Azteko Deadpool

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Zasady konkursu są proste:

Należy odpowiedzieć na dwa pytania, a odpowiedzi przesłać na adres e-mail JB@WMASG.PL O wygranej decydować będzie pierwszeństwo zgłoszeń. Na odpowiedzi czekamy do niedzieli do godziny 20:00

Pytania:

  1. Jakie jest ulubione meksykańskie danie Wade Winston Wilsona?
  2. Jaka replika nieistniejącego pistoletu pewnej znanej postaci, z jeszcze bardziej znanego filmu jest właśnie w fazie prototypowej? Proszę podać nazwę oraz firmę. 

Na pierwsze pytanie odpowie wam bogaty świat Marvela oraz najnowszy trailer filmu. Natomiast na kolejne, wypadałoby przeszukać nasze ostatnie newsy ;-) 

Seans odbędzie się 15 lutego w Warszawie w kinie w CH Arkadia. Przed samym seansem już na sali kinowej, około godziny 20:30 organizowane będą konkursy, na których do wygrania jest replika sponsorowana przez sklep Azteko.pl!

Wejściówki będą do odebrania w sklepie Azteko do 18:00 w poniedziałek. W przypadku braku możliwości odbioru - proszę kontaktować się z sklepem, który otrzyma listę zwycięzców konkursu. 

 

 

Niestety, po niecałej godzinie - wszystkie zaproszenia zostały już rozdane. Zapraszamy do obserwowania naszej strony! Niebawem więcej konkursów.

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner