This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Gunfire ruszyło ze sprzedażą replik H produkcji Specna Arms

Ostatnimi czasami Gunfire w mediach społecznościowych coraz śmielej pokazywał nowe produkty firmy Specna Arms, w tym oczywiście długo oczekiwane przez wielu airsoftowców SA-H01 oraz SA-H02. Repliki właśnie trafiły do sprzedaży wraz z nową dostawą produktów. 
In this article
PAGE 1: Gunfire ruszyło ze sprzedażą replik H produkcji Specna Arms

1.PNGW końcu pojawił się na rynku kolejny producent replik z rodziny HK416, których porównując np. do rodziny AR15 w airsoftowym świecie jest jak na lekarstwo. Na pewno sprzyja to rozwojowi zdrowej konkurencji na rynku i ucieszy samych zainteresowanych. Do oferty wprowadzono zarówno pełnowymiarową wersję SA-H01 jak i krótką SA-H02, którą dotychczas produkowało jedynie VFC oraz WE

 4.PNG

Serce obu replik w dalszym ciągu stanowi znany już i szeroko opisany na forum oraz w testach gearbox V2 z systemem Enter&Convert

 2.PNG

3.PNG

8.PNG

9.PNG

Warto zwrócić uwagę na fakt, że w replice mamy zarówno obecną śrubę montażową frontu, jak i poprawnie skopiowany chwyt pistoletowy oraz kolbę znaną z droższych replik, będących na licencji Heckler & Koch. 

 7.PNG

Co może niektórych zawieść - na magwellu repliki zostały wygrawerowane oznaczenia producenta repliki, przez co pomysł samodzielnego "dosztukowania" oznaczeń palnego odpowiednika odpada. Magazynek dołączany do repliki jest typu hi-cap.

 

5.PNG 

Miłym akcentem jest również obecność w zestawie z repliką baterii LiPo 7,4V 1200mAh. Brak niestety jednak nawet najtańszej ładowarki do tej baterii. Wraz z modelem SA-H01  otrzymamy w zestawie również atrapę puszki peq-15 z miejscem na baterię.

 

10.PNG

Poza replikami z rodziny HK, Gunfire również wzbogaciło ofertę Specny o dodatkowe kolory replik do wyboru - pojawiły się zarówno modele z barwionymi na czerwono wybranymi elementami, jak i repliki całościowo pokryte metodą hydrografiki we wzory takie jak Kryptek Typhoon oraz A-TACS AU.

 

11.PNG

12.PNG

Źródło:

Gunfire.pl

In this article
PAGE 1: Gunfire ruszyło ze sprzedażą replik H produkcji Specna Arms
Oceń i skomentuj artykuł
Platinium partner
Gold partner
Silver partner
Tactical partner
Join the cooperation
Wspierają nas sklepy
Join the cooperation

WMASG Awards and distinctions

Popular AirSoft Hall of Fame - 2017
2011 Best Non-English Language Airsoft News Website
2012 Best Non-English Language Airsoft News Website
2012 Best Non-English Language Airsoft Magazine
2013 Best Non-English Language Airsoft News Website
2014 Best Non-English Language Airsoft News Website
2016 Best Online Airsoft Community/Forum
2017 Best Non-English Language Airsoft News Website
2018 Best Non-English Language Airsoft News Website
Loading...