Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Gunfire ruszyło ze sprzedażą replik H produkcji Specna Arms

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

1.PNGW końcu pojawił się na rynku kolejny producent replik z rodziny HK416, których porównując np. do rodziny AR15 w airsoftowym świecie jest jak na lekarstwo. Na pewno sprzyja to rozwojowi zdrowej konkurencji na rynku i ucieszy samych zainteresowanych. Do oferty wprowadzono zarówno pełnowymiarową wersję SA-H01 jak i krótką SA-H02, którą dotychczas produkowało jedynie VFC oraz WE

 4.PNG

Serce obu replik w dalszym ciągu stanowi znany już i szeroko opisany na forum oraz w testach gearbox V2 z systemem Enter&Convert

 2.PNG

3.PNG

8.PNG

9.PNG

Warto zwrócić uwagę na fakt, że w replice mamy zarówno obecną śrubę montażową frontu, jak i poprawnie skopiowany chwyt pistoletowy oraz kolbę znaną z droższych replik, będących na licencji Heckler & Koch. 

 7.PNG

Co może niektórych zawieść - na magwellu repliki zostały wygrawerowane oznaczenia producenta repliki, przez co pomysł samodzielnego "dosztukowania" oznaczeń palnego odpowiednika odpada. Magazynek dołączany do repliki jest typu hi-cap.

 

5.PNG 

Miłym akcentem jest również obecność w zestawie z repliką baterii LiPo 7,4V 1200mAh. Brak niestety jednak nawet najtańszej ładowarki do tej baterii. Wraz z modelem SA-H01  otrzymamy w zestawie również atrapę puszki peq-15 z miejscem na baterię.

 

10.PNG

Poza replikami z rodziny HK, Gunfire również wzbogaciło ofertę Specny o dodatkowe kolory replik do wyboru - pojawiły się zarówno modele z barwionymi na czerwono wybranymi elementami, jak i repliki całościowo pokryte metodą hydrografiki we wzory takie jak Kryptek Typhoon oraz A-TACS AU.

 

11.PNG

12.PNG

Źródło:

Gunfire.pl

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner