Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Nowości od CowCow Technology


High Flow Loading Nozzle będzie wykonana z aluminium 7075. Ma być ultra lekka, jej waga ma wynosić tylko 8 gram. Dzięki zastosowanemu materiałowi ma być bardzo wytrzymała i niepodatna na odkształcenia. Dodatkowo do każdego zestawu dołączana jest uszczelka, która przed spakowaniem została przetestowana pod względem wytrzymałości na wysokie ciśnienia.

High Flow Nozzle Valve również wykonano z aluminium 7075. Dzięki odpowiedniemu wykonaniu, zmniejsza wycieki gazu do minimum i usprawnia jego przepływ. Do zestawu dołączane są 2 sprężynki, biała i czarna. Ta pierwsza zapewnia balans pomiędzy mocą blow-backa, a prędkością wylotową, a druga zwiększa ilość fps o około 10%.
Enhanced Valve Blocker dzięki wykonaniu z takiego samego materiału jak poprzednie produkty, zapewnia większą wytrzymałość i kulturę pracy w porównaniu do oryginalnej części wykonanej z kompozytu.


 

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner