Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

AimCam Pro 2: nowe okulary strzeleckie


Kamera zamontowana w okularach, ma zapewniać jak najbliższe umiejscowienie obiektywu do oczu użytkownika. Dzięki temu, obraz przez nią nagrywany będzie się pokrywał z linią celowniczą, a częste problemy z uchwyceniem obiektu do którego się strzela przez brak tego zgrania zostanie wyeliminowany. Bateria umożliwia na nagrywanie do 2 godzin, a w razie potrzeby producent sprzedaje tzw. powerpacka, umożliwiającego na przedłużenie tego czasu nawet do 5 godzin.Soczewki do okularów będą dostępne w kolorze żółtym, czarnym i przezroczystym. Dodatkowo, każda z nich posiada certyfikat Z87+/EN166F.

Jakby tego było mało, kamera umożliwia nadawanie materiału na żywo. Widać nawet ochrona oczu nie oparła się XXI wiekowi i prawdopodobnie już wkrótce będziemy mogli oglądać na stronach do udostępniania treści wideo, live streamy z perspektywy strzelca ze spotkań airsoftowych i zawodów strzeleckich.
Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner