Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Nowości od Speed Airsoft

Linia spustów o nazwie M4 Special Edition jest dedykowana do replik posiadających najnowsze rozwiązania, zastępujące standardową kostkę stykową rozwiązaniami posiadającymi mikrostyki, tak jak na przykład modele G&G wyposażone w system E.T.U. 

W przeciwieństwie do standardowych spustów, dopasowanych to tradycyjnych rozwiązań, te zostały przeprojektowane tak, aby dzięki regulacji można było uzyskać krótszą drogę spustu i poprzez to większą szybkostrzelność w trybie ognia pojedynczego. Rozwiązania wyposażone w mikrostyki często potrafią wystawać dalej od kostki stykowej, jednak dzięki regulacji w tych spustach, będzie można skrócić ich drogę i w konsekwencji poprawić kulturę pracy całości.

Za regulację odpowiedzialne są dwa wkręty, jeden znajdujący się na lewym elemencie stykającym się z dolną ścianką gearboxa, a drugi wystający po prawej stronie spustu i ograniczający długość jego drogi. Powiększono również sam element mocujący spust w gearboxie, tak aby pewniej on w nim spoczywał i aby sprężyna na nim zamocowana pewniej spoczywała wewnątrz.

Każdy z nich powstaje w USA, a do produkcji używane jest aluminium.

Nowe spusty posiadają oznaczenia:

– SA3016 SPEED M4 SE Standard Tunable Trigger (srebrny),
– SA3017 SPEED M4 SE Standard Tunable Trigger (czarny),
– SA3018 SPEED M4 SE Blade Tunable Trigger (srebrny),
– SA3019 SPEED M4 SE Blade Tunable Trigger (czarny).


Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner