Nowość HK 45 od Tokyo Marui

Firma Tokyo Marui zaprezentowała nową replikę pistoletu typu AEP.
In this article
PAGE 1: Nowość HK 45 od Tokyo Marui

W przeciwieństwie do obecnej już na rynku wersji gazowej, ta posiada napęd elektryczny. Dzięki temu jej użytkownicy bez problemu będą mogli liczyć na niezawodne działanie w trakcie niesprzyjających warunków pogodowych. Dzięki licencji, posiada ona wszelkie oznaczenia palnego odpowiednika.

Wyposażona będzie selektor ognia, umożliwiający strzelanie pojedynczo jak i serią. Zastosowanie pod lufą szyny montażowej wykonanej w standardzie Picatinny, umożliwi montaż dodatkowych akcesoriów, takich jak latarki i lasery. Umieszczany pod atrapą zamka akumulator nie będzie potrzebował zewnętrznych konektorów, wystarczy wsunąć go na miejsce i replika będzie gotowa do strzelania. Cieszy również fakt zastosowania regulowanego systemu Hop-up, dzięki czemu możliwa będzie korekcja toru lotu kulki. Firma planuje również wprowadzić za jakiś czas specjalny powiększony magazynek, mogący pomieścić 100 kulek. 

Replika ma być długa na 200 mm, lufa wewnętrzna ma mierzyć 115 mm, a waga wynosić 685 g. Wraz z nią, do zestawu dołączany będzie magazynek mieszczący 30 kulek. Akumulator współpracujący z nią będzie posiadał następujące parametry: 7.2 V i 500 mAh.

Niestety, nie jest jeszcze znana cena. HK 45 ma pojawić się w sprzedaży pomiędzy listopadem, a grudniem tego roku. W wypadku pojawienia się nowych informacji na ten temat, zamieścimy je na łamach portalu. 


In this article
PAGE 1: Nowość HK 45 od Tokyo Marui
Oceń i skomentuj artykuł
Platinium partner
Gold partner
Silver partner
Tactical partner
Join the cooperation
Wspierają nas sklepy
Join the cooperation

WMASG Awards and distinctions

Popular AirSoft Hall of Fame - 2017
2011 Best Non-English Language Airsoft News Website
2012 Best Non-English Language Airsoft News Website
2012 Best Non-English Language Airsoft Magazine
2013 Best Non-English Language Airsoft News Website
2014 Best Non-English Language Airsoft News Website
2016 Best Online Airsoft Community/Forum
2017 Best Non-English Language Airsoft News Website
2018 Best Non-English Language Airsoft News Website
Loading...