Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Ruszył preorder replik SAI BLU

Firmy RA-Tech I EMG Arms dzięki współpracy wypuszczą na rynek nową wersję pistoletu gazowego SAI BLU.

Sygnowane będą marką Salient Arms International i odnosić się będą do palnej broni w wariancie podstawowym o tej samej nazwie, a bazującej na pistolecie Glock. Dzięki używaniu części firmy RA-Tech, repliki mają się charakteryzować wysokim poziomem wykończenia zewnętrznego i dobrymi osiągami.  

Nowa wersja w przeciwieństwie do poprzedniej stworzonej z aluminium, wykonana będzie ze stali. Oczywiście tak jak w przypadku oryginału, sam szkielet wykonany będzie z kompozytu. Zdecydowano się na naniesienie na niego tekstury poprzez tzw. stippling, dzięki czemu sam chwyt będzie o wiele pewniejszy, nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych.

Do zestawu dołączane będą magazynki na CO2, jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby replika jako zasilania używała wersji na green gas. Zależnie od temperatury i rodzaju zasilania, replika generować ma 315-350 fps. Cena wynosić będzie 345 USD.

Replika będzie dostępna w listopadzie tego roku, jednak nie jest jeszcze znany dokładny dzień premiery. Wraz z pojawianiem się informacji na ten temat, będziemy zamieszczać je na łamach portalu.NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner