Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

PATRONAT: S.T.A.L.K.E.R. oraz Warhammer 40 000

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

 

 

 

Obie gry są mniej typową odmianą wykorzystania replik airsoftowych i przenoszą graczy do zupełnie nowej rzeczywistości, przy czym organizatorzy i uczestnicy obu gier przykładają wiele uwagi do strojów w klimacie wymyślonego świata, czyniąc grę niezwykle barwną.

 

Warhammer 40 000, nota prasowa od organizatora:

 

Pluton Inżynieryjny zaprasza na drugą edycję gry Warhammer 40k - unikalnego połączenia strzelanki airsoftowej i klimatów znanych z serii gier bitewnych. Gra odwołuje się przede wszystkim do gier komputerowych ze serii Dawn of War. Aby nawiązać do mechaniki gier strategicznych Pluton Inżynieryjny stworzył specjalny system Punktów Rekwizycji, działający analogicznie do tych w grze komputerowej. Co istotne punkty rekwizycji zliczają się całkowicie automatycznie po zatknięciu w nich sztandaru danej strony.


Specyficzny świat Warhammera 40k umożliwił graczom wczuwanie się w postacie walczące po stronie Imperium i Chaosu. Na zdjęciach ( http://www.warrior.pl/forum/viewtopic.php?t=16675 ) możecie zobaczyć fantastyczne kreacje wykonane przez graczy, nawiązujące do świata WH40k. Warto też wspomnieć, że gra umożliwia graczom używanie broni białej: mieczy, toporów, pałaszy, co jest ewenementem w strzelankach.


Gra odbędzie się 26 września (sobota) na terenie Woli Wodzińskiej pod Garwolinem, na specjalnie przygotowanym do tego terenie utrzymywanym przez Grupę SCE z Siedlec.

 

Zdjęcia z poprzedniej edycji gry, opublikowane na forum Warrior.pl

 

Wsparcia także udzielamy S.T.A.L.K.E.R.-owi "Zona Nysa", poniżej nota prasowa od organizatorów:

 

Stalker: Zona Nysa" to fabularna gra terenowa z wykorzystaniem replik broni palnej nawiązująca do świata wykreowanego w serii gier komputerowych "S.T.A.L.K.E.R." opartych luźno na kanwie książki "Piknik na skraju drogi" autorstwa rosyjskich pisarzy Arkadija i Borysa Strugackich.

 

Koordynatorami gry są osoby związane z polskim środowiskiem airsoftowym, w szczególności z nyskim teamem N.A.T. oraz śląską grupą nTk, znaną z przygotowania dwóch poprzednich edycji gry terenowej "S.T.A.L.K.E.R." w Rudzie Śląskiej.

 

Na imprezę szykujemy wiele niespodzianek, m.in. nowatorski, a zarazem prosty system gry sprawi, że topografia Zony będzie żywym, dynamicznym tworem: anomalie będą nagle pojawiać się w nowych, nieoczekiwanych miejscach, a te o ustalonej lokalizacji będą znikać. Ponadto na własnej skórze odczujecie zgubne skutki promieniowania. Natomiast gracze, którzy przygotują stylizacje najlepiej oddające stalkerski klimat zostaną już na początku gry premiowani systemem wspomagania kombinezonów ułatwiającym przetrwanie w Zonie...

 

Ponadto dla najbardziej aktywnych graczy przewidziane są upominki ufundowane przez sklepy VEST GROUP, CAPRI ASG, SILESIA FACTORY oraz przygotowane przez nas.

 

Miejsce: Nysa (woj. opolskie) - Fort Prusy i przylegający poligon wojskowy.

 

Ropoczęcie: sobota, 3 października 2009. Zapraszamy już w piątek wieczorem na ognisko zapoznawcze na terenie Fortu Prusy.

 

Wiek uczestników: ukończone 18 lat.

 

UWAGA! Termin rejestracji przedłużony do 27 września.

Szczegółowe informacje na stronie imprezy: www.stalker.nysa.pl

 

Zdjęcia pochodzą ze sprawozdania konkursowego na łamach WMASG

 

 

Polecamy i zapraszamy do wzięcia udziału w obu imprezach! Listy uczestników nadal są otwarte!

 

Wątek na forum WMASG poświęcony grze Warhammer 40 000

Wątek na forum Warrior.pl z informacjami na temat gry Warhammer 40 000

Wątek na forum WMASG poświęcony grze S.T.A.L.K.E.R. "Zona Nysa"

Oficjalna strona gry S.T.A.L.K.E.R. Zona Nysa

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner