Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Nowa WMASG.pl

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

WMASG2005, jak roboczo nazwaliśmy projekt niesie ze sobą dwie poważne zmiany. Po pierwsze to co dotyczy Was, naszych maniaków czyli stworzenie jednego konta i profilu użytkownika na wszystkie części portalu. Słowem nastąpiła integracja WMASG z forum i czatem (już niebawem!). Elementy te stanowią teraz nierozerwalną całość. Co więcej udało nam się uniknąć konieczności ponownej rejestracji użytkowników. Zdecydowaliśmy się na przeniesienie kont z żywszej części portalu czyli forum. Na nową WMASG logujecie się korzystając z loginu i hasła jakie podawaliście na dotychczasowym forum. Uniknęliśmy także utraty archiwalnych postów. Forum nieco zreorganizowane ciągle jest tym samym znanym Wam forum.


Niestety ze względu na całkowitą zmianę systemu i bazy w stosunku do poprzedniej wersji portalu jesteśmy zmuszeni prosić Was o ponowne zarejestrowanie swoich grup. Za utrudnienie przepraszamy.


Uwaga! Prosimy wszystkich o zapoznanie się z nowym profilem i zaktualizowanie go. Dziękujemy.

Druga podstawowa zmiana Was dotyczy pośrednio jednak nie jest bez znaczenia. Stworzyliśmy dla WMASG.pl profesjonalny system zarządzania treścią, dzięki czemu możliwe będzie szybsze i łatwiejsze zamieszczanie przez naszych redaktorów artykułów. Do tej pory niestety było to bardzo uciążliwe i wymagało każdorazowo zaangażowania jednej osoby.


Dzięki zaangażowaniu Sharpka, autora nowego silnika, wszystkich nowości lub usprawnień jest wiele i nie chcę odbierać Wam przyjemności ich odkrywania. Warto jednak wyszczególnić zapowiadany nowy komis i tablicę ogłoszeń. Nowy system zarządzania imprezami (zarówno tych mniejszych jak i większych) obrazujący rozkład wydarzeń nietylko airsoftowych w naszym kraju. Ponieważ wiemy, że powstają u nas formacje ponad ekipami stworzyliśmy dla Was także możliwość rejestracji tego typu struktur. Przewidzieliśmy także system promowania i nagradzania użytkowników aktywnych i wnoszących coś do naszego środowiska. Tak więc warto będzie się starać. Usprawniona została także komunikacja w ramach portalu.


Forum zostało przeorganizowane i dostosowane do kierunku w jakim się rozwijało w ciągu ostatnich lat. Aby zmobilizować nowozarejestrowane osoby do zapoznania się z jego treścią przed zadaniem pytania, będzie musiał minąć pewien okres czasu zanim będą one miały możliwość wypowiedzenia się na całym forum. Od teraz nietylko na forum ale i na łamach WMASG będzie możliwość zgłaszania nam naruszenia regulaminu i netykiety. Dotychczas coraz częściej wychodził brak tego typu porządnych uregulowań zachowania w ramach portalu. Tym razem oba dokumenty powstały i prosiłbym wszystkich o zapoznianie się z nimi (Regulamin, Netykieta).


Nowa WMASG.pl to także znacznie więcej konkursów i możliwości prezentacji swojej osoby oraz grupy w środowisku. A także wiele, wiele więcej atrakcji w przyszłości! Wszystkich serdecznie zapraszam do dołączenia do grona maniaków Air Sof Gun zgromadzonych przy WMASG.pl!


Pozdrawiam wszystkich maniaków airsoftu!

Medard Starzycki "Regdorn"

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner