Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

WSPÓŁPRACA: Rabat dla Maniaków na szkolenia Coyote ASG

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

 

 

 

 

 

Poniżej wiadomość od załogi Coyote ASG:

 

Pistolet "100 naboi" - było 320 zł, jest 290 zł - oszczędność 30 zł,
Pistolet "200 naboi" - było 475 zł, jest 425 zł - oszczędność 50 zł,
Karabin "100 naboi" - było 395 zł, jest 360 zł - oszczędność 35 zł,
Karabin "200 naboi" - było 555 zł, jest 495 zł - oszczędność 60 zł,
Pistolet + Karabin "150 naboi" - było 475 zł, jest 430 zł - oszczędność 45 zł,
Pistolet + Karabin "300 naboi" - było 635 zł, jest 565 zł - oszczędność 70 zł.

Rabat dla użytkowników WMASG.pl jest na poziomie około 10%. Rabatów nie można łączyć z innymi. Wszystkie kwoty są brutto, klienci otrzymują dokument księgowy, potwierdzający odbycie szkolenia. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma także imienny certyfikat ukończenia szkolenia. Na jednym szkoleniu, np. "Pistolet", wszyscy uczestnicy przechodzą to samo szkolenie teoretyczne przed strzelaniem. Różnice wynikające z ilości amunicji powodują realizację różnej ilości zadań stawianych przed uczestnikami. Na jednym szkoleniu mogą być osoby, szkolące się na mniejszej ilości amunicji, jak i większej. Część po prostu skończy wcześniej. Szkolenia strzeleckie trwają zazwyczaj od sześciu do dziesięciu godzin. Oferta skierowana jest do osób pełnoletnich, które mają małe doświadczenie z bronią palną oraz do osób bez doświadczenia. Szkolenia dla osób zaawansowanych są realizowane oddzielnie, ale także są objęte Rabatem Maniaka.

Strzelania odbywają się na jednostkach Glock 17 oraz Works / AK-47 z wymienionymi urządzeniami wylotowymi, kolbami, oszynowaniem, chwytami oraz celownikami holograficznymi EoTech, jak i kaburami sztywnymi Fobus do Glock 17 oraz odpowiednią ilością magazynków. Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje do dyspozycji "swoją" jednostkę z akcesoriami na cały czas treningu - nie ma rotacji na sprzęcie. Na naszej strzelnicy do dyspozycji uczestników szkolenia oddawane są dwa pomieszczenia z łącznie sześcioma torami strzeleckimi.

Rabat obowiązuje w styczniu, lutym i marcu dla każdej osoby, która poda swój aktualny login na WMASG.pl.


Nadchodzące szkolenia i wolne terminy objęte rabatem około 10% dla Maniaków z WMASG.pl:
16 stycznia 2010 - Szkolenie strzeleckie: pistolet
17 stycznia 2010 - Szkolenie strzeleckie: karabin
23 stycznia 2010 - Szkolenie strzeleckie: pistolet
30 stycznia 2010 - Szkolenie strzeleckie: pistolet
31 stycznia 2010 - Szkolenie strzeleckie: pistolet i karabin


Terminy na luty i marzec zostaną przedstawione w trzecim tygodniu stycznia.

 

Nasza redakcja wzięła udział w szkoleniu demonstracyjnym Coyote ASG w październiku ubiegłego roku. Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniem oraz materiałem opublikowanym na TV.WMASG. Polecamy!

 

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner