Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

KONKURS: Rozwiązanie

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

 

Przysłaliście do nas mnóstwo zgłoszeń, większość z nich była poprawna, ale... zbyt ogólna. Podawaliście najczęściej link do całego newsa, a nie zawsze całość była nieprawdą. Staraliśmy się jednak, aby nieprawda dotyczyła zawsze szerszej części newsa i nie była zbyt szczegółowa. I tak pierwszym newsem, dla większości oczywistym, był news o płatnym dostępie do komentarzy newsów i artykułów. Ciekawe jednak, że w komentarzach cześć z Was uznała to za dobry pomysł, co nie ukrywamy nas zaskoczyło. Być może kiedyś zostaniemy zmuszeni do wprowadzenia także takiej formy pozyskiwania środków na prowadzenie portalu, ale dopóki nie będzie to niezbędne, prędko to nie nastąpi. WMASG jest portalem od maniaków dla maniaków. Co słusznie część z Was zaznaczała w wyjaśnieniu swojego wyboru. 

 

Drugą opublikowaną 1 kwietnia nieprawdziwą informacją była informacja o prawnej walce Tokyo Marui. Nic nam o tym nie wiadomo, jednak dla jasności i wyprowadzenia z błędu niektórych osób, należy nadmienić, że pierwsza część informacji o kłopotach replik WE jest prawdziwa...

 

Trzecim żartem był żart wymyślony przez organizatorów Basry. Jego podłoża należy szukać w zeszłym roku, kiedy to 400 miejsc rozeszło się w kilkanaście godzin. Okazuje się, że w tym roku lista jest już w zasadzie zamknięta..., ale w momencie publikowania newsa taka lista jeszcze w ogóle nie istniała, o czym można było się przekonać wchodząc na forum imprezy.

 

Dokładnie i prawidłowo, wskazując nie tylko newsy, ale i przekłamane ich części, odpowiedziały raptem 3 osoby:

 

- Sławomir K.

- Bartłomiej H.

- osoba podpisana Mack the Knife

 

Wszyscy zwycięzcy zostali poinformowani o tym drogą e-mailową. Bardzo prosimy szczególnie dwie ostatnie z wymienionych osób o kontakt.

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner