Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Black Week w 5.11 Tactical trwa!

Ogólnoświatowe zakupowe szaleństwo z okazji Black Friday w sklepach 5.11 Tactical  potrwa do poniedziałku (30.11). Obniżek można się spodziewać także w Polskich sklepach. Poza już przecenionymi produktami wyprzedażowymi, te o regularnych cenach można kupić taniej o 15%. Polscy dealerzy 5.11 Tactical oferują zniżki z wykorzystaniem dedykowanego kodu dla każdego sklepu, warto więc zajrzeć do każdego z poniższych punktów: 

 

5.11 Tactical Premium Dealer

4tactical.pl
ul. Józefa Piłsudskiego 18
20-011 Lublin
WWW: https://4tactical.pl

Gunmonkey.pl
Hubertech Sp. z o.o.
ul. Św. Huberta 43-45
40-543 Katowice
WWW: https://gunmonkey.pl

Militarymarket.pl
ul. Przemysłowa 3
67-200 Głogłów
WWW: https://militarymarket.pl

 

5.11 Tactical Authorised Retailer

LS Targetum
ul. Gajdy 22
02-878 Warszawa
WWW: https://lstargetum.com

Wojskowe Przedsiebiorstwo Handlowe Sp. z o.o.
Danilowiczowska 18B 
00-093 Warszawa
WWW: https://wphmilitaria.pl

 

5.11 Tactical to pierwsza na świecie marka odzieży taktycznej w dzisiejszym rozumieniu i prekursor kierunku rozwoju branży odzieży taktycznej. Oficjalnie powstała w 2003 roku, jednak tak naprawdę pomysł i pierwsze produkty wchodzące w skład oferty powstawały już z końcem lat ’60 ubiegłego wieku pod inną marką. Pomysł bazował na połączeniu i zastosowaniu rozwiązań z mundurów wojskowych i zaadoptowaniu ich do potrzeb sportowych, w tym przypadku wspinaczki górskiej. Kultowe obecnie spodnie szybko zostały dostrzeżone przez agentów federalnych FBI, którzy sami często uprawiali wspinaczkę. Stąd też nazwa 5.11, która oznacza wysoką skalę trudności trudnej do zdobycia ściany. Po więcej szczegółów odsyłamy tutaj: Pierwszy firmowy sklep 5.11 w Europie

Od tamtej pory rynek ten się mocno rozwinął, jednak 5.11 Tactical wciąż zaskakuje innowacyjnymi rozwiązaniami i coraz szerszą ofertą, a w ostatnim czasie mocno rozwija sieć sklepów dealerskich w tym bardzo aktywnie działa w Polsce. Jedyny firmowy sklep w Europie, jak dotąd znajduje się w Niemczech, w Hamburgu, na którego otwarciu też byliśmy. Warto zauważyć, że firma 5.11 jako jedna z pierwszych wprowadziła tak bogatą ofertę taktycznej odzieży dedykowanej i dostosowanej anatomicznie do kobiet.

 

Firma 5.11 Tactical wspiera WMASG i jest Taktycznym Partnerem portalu. Używamy i nosimy (od lat). Polecamy!

5.11 Tactical

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner