Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Nowy WMASG - mit rozwiany

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

 

 

 

 
Od dawna pojawiały się informacje, że trwają prace nad nowym WMASG. Nowa odsłona urosła wręcz do mitu. Teraz wreszcie możemy Was uspokoić - nie były to puste słowa. Prace zajęły wiele czasu, pojawiały się różne koncepcje, wiele możliwych rozwiązań i projektów. Zostały najlepsze. Z przyjemnością prezentujemy Wam wersję Beta Nowego WMASG. Oddajemy w Wasze ręce wersję w fazie ostatnich testów i redakcji treści. W pierwszym etapie uruchomiona zostaje wersja zbliżona funkcjonalnością do obecnej. W niedalekiej przyszłości spodziewajcie się przede wszystkim rozbudowanego systemu imprez, rozbudowanej mapy środowiska airsoftowego i wiele innych użytecznych rozwiązań.

 


Startujemy już w najbliższy weekend! Wraz z premierą spodziewajcie się dodatkowych atrakcji. Tymczasem jakiekolwiek wykryte błędy, choćby literówki, prosimy zgłaszać na adres e-mail: mantis@wmasg.pl

 

Najdociekliwsi zostaną docenieni!

 

Przeprowadzka odbędzie się w najbliższy weekend w godzinach nocnych. Portal nie zostanie wyłączony, jedynie przez kilka godzin nocnych na forum nie będzie można pisać, a jedynie je przeglądać.

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner