Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Paczka Świąteczna czyli tam byliśmy i nie napisaliśmy

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Mijający rok przyniósł ze sobą dla WMASG trudniejsze czasy i jednocześnie mnóstwo pracy. Udało nam się uruchomić po latach pracy nową odsłonę portalu, ale ciągle przed nami mnóstwo pracy wymagającej czasu, którego w 2010 roku brakowało niemal na wszystko. Z tego powodu nie udało nam się opublikować wcześniej poniższych tekstów z imprez, na których byliśmy i którym patronowaliśmy. Czynimy to teraz, jednocześnie obiecując sobie, że dopilnujemy w nadchodzących roku, aby podobne zaległości się już nie pojawiły. Wszystkich, którzy oczekiwali poniższych sprawozdań i poczuli się zawiedzeni - przepraszamy, wszystkich zaś bez wyjątku zapraszamy do lektury, bo jest co czytać. Tam byliśmy i na pewno wrócimy!

 

 

Imprezom patronował WMASG

 

Bitwa o Ardeny II, Pałczew k. Łodzi, 26-27.03.2010


Śmiało polecam tą imprezę innym, bo po prostu warto. Warto, by choć zobaczyć jak można i należy organizować imprezy na większą ilość osób, co nie znaczy, że i na lokalnych nie można tego robić. Warto pojechać te kilkaset kilometrów by zobaczyć ludzi z rekonstrukcji dawnych czasów. Poznać nowych i po prostu dobrze się bawić...

 

VI Świętokrzyski Zlot ASG - Basra V, Ociesęki k. Kielc, 17-18.07.2010


Legendarna impreza, z niepowtarzalnym klimatem, który przyciąga co roku setki graczy. Oprócz walk o źródła wody, mieliśmy do czynienia z licznymi misjami, z których część była połączona. Poszczególni gracze mogli również otrzymać specjalne zadania w kasynie – do wyboru do koloru... szpiegowanie, płatne morderstwa, grabieże. Tłem do całości były zaś wybory prezydenckie, w których kandydowali dwaj przywódcy.

 

Panzerfaust IV, Szczecin, 14-15.08.2010


Panzerfaust to impreza o niepowtarzalnym i wciągającym klimacie, która łączy otoczkę i klimat LARP’ów z manewrami militarnymi. Jest to na pewno jedna z ciekawszych imprez w Polsce.


Piąty Warszawski Piknik Strzelecki, Warszawa, 5.09.2010


Propagowanie zdrowego zainteresowania i hobby powinno się chwalić i tak też robię. Nie sposób przecenić pozytywnego wydźwięku pikniku. Przeważająca większość uczestników wyniosła z terenu WAT'u przyjemne wspomnienia związane z bronią palną i generalnie strzelectwem w każdej postaci.


STALKER - Zona Nysa III, Nysa, 01-03.10.2010


Impreza stworzona i w świecie realnym i w umysłach ludzi, bardzo nastrojowa. Impreza, na której był czas i na hulankę i na "poważne airsoftowanie" i odgrywanie larpowych postaci. Niesamowita kompozycja kilku elementów. A organizatorzy... ich pracę skwitować trzeba słowami, że do tworzenia dobrych imprez właśnie takich potrzeba ludzi.


Otwarte Warsztaty Ligi Action Air w Błoniu (Warsztaty IPSC), Błonie, 04-05.12.2010


Wrażenia z warsztatów są bardzo pozytywne. Forma warsztatów była kameralna i luźna, ale nie odbiło się to na dokładności przedstawionych zagadnień i samego zaplecza, czy organizacji czasu.

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner