Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Premiera repliki BERYL AEG

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Wkrótce nastąpi w Polsce oficjalna premiera repliki ASG AEG polskiego karabinu* Beryl, wyprodukowanej przez firmę ARES w ramach trójstronnej umowy z Fabryką Broni "Łucznik" Radom oraz krakowską firmą Taktyczny.com, która współpracuje z Ares Airsoft. Portal WMASG.pl jest oficjalnym partnerem wydania repliki i od początku realizacji tego projektu uczestniczy w działaniach firmy Taktyczny.com.

 

Ponieważ Beryl AEG ma być repliką treningową typu TW (Training Weapon) - pierwsza nastąpi premiera dla wojska. Będzie ona miała miejsce podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego (MSPO) w Kielcach, który w bieżącym roku odbywa się w dniach 5-8 IX 2011.

Premiera odbędzie się na stanowisku Fabryki Broni "Łucznik" Radom, gdzie zostanie przygotowana profesjonalna strzelnica, na której będzie można się zapoznać z nową repliką.

 

Cywilna premiera repliki Beryl AEG odbędzie się podczas krakowskiego zlotu Syndicate Wars, odbywającego się w dniach 9-11 września. Premiera repliki będzie miała miejsce 9 września. Wówczas przeprowadzone będzie strzelanie z ostrego Beryla i konkurs, w którym nagrodą będzie unikatowa replika Beryla.

Jako patron medialny zlotu - portal WMasg serdecznie zaprasza do Krakowa i poleca udzial w imprezie - są jeszcze miejsca.

 

 

logo_big.jpeg

 

 

Pierwsza replika AEG karabinu Beryl będzie w stocku wersją przedstawioną na poniższym zdjęciu.

 

 

 

1.jpg

 

 

Możliwe będą również modyfikacje - między innnymi do wersji z fotografii poniżej. Dużo więcej modyfikacji w przyszłości. Do repliki oferowane będą części bojowe made in Poland - z palnej wersji Beryla, produkowane przez fabrykę Łucznik. Dostępne będą również ich airsoftowe odpowiedniki produkcji firmy Ares.

 

 

 

2.jpg

 

 

W siedzibie sklepu Taktyczny.com w Krakowie można już teraz obejrzeć Beryle bojowe w wersji CLK (pozbawione cech bojowych), w wersjach poglądowych - prezentujących wygląd przyszłych replik.

 

 

beryl 050.jpg

beryl 057.jpg

beryl 063.jpg

 

 

 

 

*Nazewnictwo broni według nomenklatury producenta wersji palnej. W klasyfikacji wojskowej Beryl, zgodnie z kalibrem, określany jest jako karabinek.

 

 

 

 

Źródło:

www.taktyczny.com

 

 

 


Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner