Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Kraków: otwarcie nowej hali airsftowej - Tactic Games Zone

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Taktyczny.com to dosyć nowa firma na rynku airsoftowym, jednak od początku działająca z co raz większym rozmachem. Równolegle z otwarciem sklepu rozpoczął się w Krakowie cykl imprez Syndicate Wars. W ciągu niecałego roku stali się rozpoznawalnym miejscem w mieście kojarzonym z markowym sprzętem i fachowym serwisem. Od dzisiaj do wahlarza działalności Taktycznych dochodzi nowa w Krakowie hala do gier airsoftowych. Co ważne, Taktyczni wykluczają na niej rozgrywki paintballowe i przeznaczają halę pod rozgrywki wyłącznie airsoftowe.

 

Oficjalne i uroczyste otwarcie odbędzie się dzisiaj o godzinie 16:00 i potrwa do godziny 18:00. W tym czasie organizatorzy zapraszają do zwiedzania hali. A jest co zwiedzać. Bez słowa przesady jest to jedna z najbardziej rozbudowanych hal i wogóle terenów do gier o jakich wiemy w Polsce. Od 18:00 planowany jest start rozgrywek dla chętnych. Wstęp oczywiście jest za darmo.

Przez cały czas będzie do dyspozycji grill oraz napoje.

Hala ASG „Tactic Games Zone” znajduje się w Bieżanowie Starym przy naszym sklepie ASG Taktyczny.com (ul. Drożdżowa 5, stara fabryka Polmosu).  Można tam dojechać linią autobusu 133 lub pociągiem jadącym do Wieliczki. Należy wysiąść na stacji PKP Drożdżownia i przejść około 200-250 metrów.

 


Hala ma powierzchnię ponad 1.500 metrów kwadratowych i jest dwu poziomowa. Na jej terenie znajduje się tzw. sekcja mieszkalno-laboratoryjna składająca się z kilkunastu pomieszczeń oraz 4 duże hale przemysłowe. Każda z sekcji została oddzielnie zaprojektowana, aby stworzyć różnorodny i niepowtarzalny klimat. Cały kompleks jest nagłośniony oraz specjalnie, różnorodnie oświetlony w celu stworzenia odpowiedniego klimatu. W pomieszczeniach poza zwykłym, białym światłem zostało zainstalowane kolorowe oświetlenie oraz stroboskopy.  Zamontowany system kamer poza czuwaniem nad bezpieczeństwem graczy będzie w przeciągu najbliższych tygodni pozwalał śledzić rozgrywki na telewizorach LCD powieszonych w chill out roomie. Pracujemy także nad przekazem na żywo do Internetu.

 

Wczoraj część z nas już miała okazję przetestować nową halę od strony rozgrywki. Zróżnicowanie, nieszablonowość zarówno układu pomieszczeń i korytarzy wewnątrz, jak i wykończenie sprawiają znakomity klimat do gry. Trzeba przyznać, że nie jest to bez znaczenia na grywalność całej hali. Podobało nam się, dlatego polecamy i serdecznie wszystkich zapraszamy już dzisiaj na godzinę 16:00 na ul. Drożdżową do siedziby Taktycznych.

Zapraszamy też do załączonej galerii a także na oficjalną stronę projektu: http://www.tactic-games.pl

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner