Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Finał 2nd Airsoft Players Choice Awards - ruszyło głosowanie!

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

27 grudnia zakończył się okres zgłaszania nominacji w ramach drugiej edycji międzynarodowego plebiscytu organizowanego przez Popular Airsoft - 2nd Airsoft Players Choice Awards. Od dzisiaj do 31 stycznia trwa głosowanie na zwycięzców w ramach kategorii. W ubiegłorocznej edycji WMASG.pl zwyciężył w kategorii Best Non-English Airsoft News Website.

 

2_APCA_vote.jpg

Tym razem zdecydowaliście, że mamy szansę także walczyć o dwa kolejne tytuły! WMASG.pl został nominowany w kategoriach:

 

5. Best Non-English Language Airsoft Magazine (Print or Digital)

7. Best Non-English Language Airsoft News Website

9. Best Online Airsoft Community/Forum

 

Jest to dla nas niewątpliwe wyróżnienie i bardzo Wam dziękujemy! Aby jednak sukces okazał się pełny zachęcamy teraz wszystkich, którzy nas nominowali oraz wszystkich airsoftowych Maniaków w Polsce do oddania głosu na WMASG.pl:

 

Zagłosuj na WMASG.pl!

http://www.popularairsoft.com/get-vote-out-its-2nd-airsoft-players-choice-awards-finals

 

Aby dodatkowo zachęcić airsoftowców z całego świata do głosowania organizatorzy postarali się o sponsorów. Dwóch z nich (Edgar Brothers Airsoft oraz rodzimy Gunfire) przekazało nagrody w postaci replik airsoftowych, które trafią do wylosowanych osób, biorących udział w głosowaniu!

 

Zapraszamy wszystkich Was do wzięcia udziału w plebiscycie
i oddania głosu na swoich faworytów!

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner